Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri

Evinizin ve iş yerinizin görünümüne yepyeni bir soluk getirecek olan birbirinden farklı tasarımlara sahip yeni trend asma tavan modellerini sizler için inceledik.

Evinizin ve iş yerinizin genel dekorasyonu için zemin, duvar dekorasyonlarını yaptırıp, tercih ettiğiniz çizgi doğrultusunda mobilyalarınızı ve aksesuar seçimlerini yaptınız. Peki, ya bir mekanı daha estetikli bir görünüme kavuşturacak olan tavan için bir uygulama yaptınız mı ? Eğer tavanlar es geçtiğiyseniz bu dekorasyonuz da bir eksiklik demektir. Şimdi bu eksikliği zarif bir şekilde tamamlamak için hiç vakit kaybetmeden asma tavan modellerine birlikte göz atalım.

Vektörel Asma Tavanlar

vektörel asma tavan modelleri

Mekanınızın tavan yüksekliği çok ise, bu tavan uygulanabilecek en etkileyici dekorasyonlarından biri vektörel asma tavandır. Mekanın tavanında vektörel asma tavan tercih ederek optik bir illüzyon oluşturabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde görmeye alışkın olduğumuz bu uygulama şimdilerde ev dekorasyonunda gözde uygulamaları arasında yer almakta.

Petek Asma Tavanlar

petek asma tavan tasarımları

Alış veriş merkezleri, spor salonları, havaalanları ve iş yeri gibi mekanlarda görmeye alışkın olduğumuz petek asma tavanlar, artık evin dizaynında çağdaş bir görünüm oluşturmak isteyenlerinde favori tavan uygulamaları arasında yer almaya başladı.

Alçıpan Asma Tavanlar

alçıpan asma tavan çeşitleri

Ev için en çok tercih edilen tavan uygulamaları arasında alçıpan asma tavan dekorasyonları geniş bir yer kaplamakta. Estetik açıdan da geniş bir ürün gamına sahip olan alçıpan tavanlar, LED şeritler ile kombinlenerek mekanlarda estetikli bir aydınlatma oluşturmakta mümkün.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. vektörel asma tavan modelleri Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri için yorumda bulun

    Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.