Yeni Evlenecekler İçin Mobilya Seçimi

Evlilik hazırlığı içinde olan çiftler için mobilya seçimi için tüyolar !

Duyduğumuza göre evlilik hazırlığı içindeymişsiniz 😉 Öncelikle evlilik aşamasında olan tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz. Biliyorsunuz almış olduğunuz bu yeni karar ile birlikte yeni bir hayatında başlangıcına start vermiş durumdasınız.

Evlilik aşamalarından biri olan bizimde ilgi alanımıza giren yeni evinizin dekorasyonu oluştururken, yeni eviniz için mobilya seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda birkaç tüyoyu sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle mobilya seçimi yapmadan önce hayatınızı birleştireceğiniz kişi ile şu soruları yanıtlayarak evinizin dekorasyonu ve mobilya seçimini yapmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Bir Tarz İstiyorsunuz ?

evlenecek çiftlere salon dekorasyon fikirleri

Yeni yuvanızı dekore etmeye başlamadan önce kendinize şu soruyu yöneltmelisiniz , dekorasyonda tarzım ne ? Sizi yansıtan tarzı yeni yuvanıza nasıl yakalayacaksınız ? Eğer zaman zaman farklı tarzların size daha yakın olduğunu düşünüyor, ya da değişken bir ruh haline sahipseniz, bizim size önerimiz fazla riske girmeden minimalist detayların ön planda olduğu bir tarz oluşturabilirsiniz.

Mobilyaların Görsel Olarak Estetiği mi, Yoksa Kullanım Açısından Konfor mu Önemli ?

yeni trend akıllı mobilyalar

Şu bir gerçek ki, mobilya seçimlerinde görsel estetik kadar, konfor ve rahatlık son derece önemlidir. Başta kendimiz olmak üzere gelen misafirlerimiz içinde evin her mekanı son derece konforlu olmasına özen göstermeye başladık. Sizin içinde konfor aynı zamanda görsel estetik önemli ise yeni neslin tarzı olan akıllı mobilyalara bakabilirsiniz.

Bunu Çok Beğendim, Peki Beğendiğiniz Ürün Dayanıklı mı ?

Mobilya seçiminde kendinize soracağınız en önemli sorulardan birisi, beğendiğiniz mobilyanın ne kadar dayanıklı olduğudur. Mobilya alırken mutlaka satış sonrası desteklerin olup olmadığı, garanti süresi hakkına bilgi alın. Mümkün oldukça aldığınız ürün malzemesi hakkında fazla bilgi alın.

Peki , Ya Mobilya Rengi ?

Ürün dayanıklığı tamam, konfor ve rahatlıkta okey, şimdi işin estetik yönlerinden biri olan rengi seçimine geldi ! Yeni yuvanızı dekore ederken hangi rengin ya da renklerin mekana hakim olmasını istersiniz ? Renk konusunda küçük bir tüyo. Koyu renkler doğru kombinlendiği zaman net bir duruş sergiler. Mobilya rengine karar verirken göz önünde tutmanız gereken kriterler arasında duvar renginden aksesuara kadar mekandaki renklerin birbirleri ile ahenk içinde olmasına özen gösterin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni evlenecek olanlar için dekorasyon fikirleri Yeni Evlenecekler İçin Mobilya Seçimi için yorumda bulun

    Yeni Evlenecekler İçin Mobilya Seçimi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Evlenecekler İçin Mobilya Seçimi için ilk yorumu yapabilirsin.