Yeni Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Bugünlerde yeni kuracağınız evin tatlı telaşı ve heyecanı içindeyseniz, biraz olsun içinizi rahatlatacak, hayalini kurduğunuz evi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak bu dekorasyon önerilerimize göz atmanızı öneririz.

Birçoğumuz tercihimizi yalınlıktan yana yapıp, rahat rahat alışverişimizi yaparken, birçoğumuz evimizin gösterişli olması için en ince ayrıntısına kadar inceler, alışverişimizi bu doğrultuda yaparız.

ev dekorasyon fikirleri 2021

Yeni kuracağınız yuvanın stilli ne olursa olsun, kurgulayacağımız stil için gerekli sıcaklığı evimize güzel bir şekilde yansıtmalıyız. Yeni gelin evlerini göz önünde bulundurduğumuzda genel olarak şöyle bir hataya düştüklerini söyleyebiliriz. Genelde karmaşık desenler ve birden çok eşyanın bir odaya sıkıştırdıklarını görmekteyiz. İlk heyecan ve telaş ile tercih edilen gözü yoran, sadelikten uzak mobilya ve eşyalar sonra pişmanlık oluşturabiliyor. Bu durumu göz önünde tutarak ilerideki zamanlarda da rahatlıkla kullanabileceğimiz mobilyalar tercih etmekte fayda var.

Yeni kurulan modern evlerde yapılan diğer bir dekorasyon hatası ise zamanında çeyizimiz için hazırlanmış olan el emeği, göz nuru dantelleri gösterebiliriz. Birçoğumuzun çeyizinde büyük bir yer kaplayan dantelleri kullanmak için kalorifer peteklerinin üzerine kadar sereriz. Bir taraftan zarif ve ince bir şekilde süslü olması gereken gelin evleri aşırı abartılı ve süslü olması bazen karmaşığa neden olmaktadır. Bunun yanı sıra küçük parçalı çok fazla kalabalık yerine daha çok ihtiyacınızı gören eşyalara dekorasyonuz da yer verebilirsiniz.

Yeni kurulan evde yapılan diğer bir hata ise, o sezonun dekorasyonu baz alarak biraz aşırıya kaçmaktır. Diyelim ki, bu sezon dekorasyonda mavi renk ön planda. Evi baştan aşağı mavi renk ile süslemek gereksiz bir göz yorgunluğuna, boğuk bir dekorasyona neden olmakta. Bu nedenle her şeyi dozajında kullanmakta fayda var.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni ev dekorasyon fikirleri Yeni Ev İçin Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Yeni Ev İçin Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Ev İçin Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.