Yatak Odaları İçin Modern Kombinler

Yaşam kalitemizi artıran en önemli unsurlarından biri huzur verici, rahat ve konforlu bir evdir. Bizi dinlendirip, rahatlatan, dekoru ile bize huzur veren mekanlar arasında ise yatak odaları gelmekte. Yatak odanızda yapacağınız birkaç değişiklik ve bir takım dokunuşlar ile modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kışın soğuk etkisine karşı yaz günlerindeki gibi enerji ve pozitif dolu sıcacık bir güne başlamak için güneşin o sıcacık renk paletleri arasında yer alan kızıl, turuncu ve sarıdan oluşan bir renk kombinasyonu ile yatak odanızı dizayn edebilirsiniz.

Yatak odanızın enerjisini yükseltmek , yatağınızın görselliğini artırmak için yatak örtüsü seçimi oldukça önemlidir. Çağdaş, odanın estetiğini artıracak bir yatak örtüsü istiyorsanız, bu sezonun favori ürünleri arasında yer alan şal desenlerin ön planda olduğu püskül detayların yer aldığı dekoratif yastıklar ile ahenk içinde olacak yatak örtüsü setlerine bakabilirsiniz.

english home yatak örtüsü modelleri

Yatak odanızda çağdaş bir çizgi oluşturmak, yatak örtüsü setinizi daha güzel göstermek adına bambu yatak başlığı seçebilirsiniz. Bambu yatak başlığı bir taraftan yatak odanıza modern bir çizgi katarken, bir taraftan da sıcak bir dokunuş yapacaktır.

Bir zamanlarda yatak odasında etkisini gösteren, uzun bir süre sessiz kalan ama bugünlerde tekrar gün yüzüne çıkmaya başlayan hazeryan ve rattan dokulara sahip yatak odası tasarımları yeni sezonun trend tasarımları arasında yer almakta. Sizde tarzını bu yeni sezon trendinden yana yapmayı düşünüyorsanız, çizginizi bir tık daha öne taşımak adına sade renk ve tonların hakim olduğu şal desenlerin hareketlilik kattığı nevresim takımlarına bir göz atın deriz. Şal desenli nevresim takımları yumuşacık dokuları sayesinde yatak odanız ile bütünlük sağlayacaktır. Nevresim takımına eşlik edecek olan çarşaflara da göz atmayı unutmayın. Ayrıca nevresim takımı yanı sıra hem yatağınızın üzerine kullanabileceğiniz, hem de dilerseniz odadaki sohbet köşenizde yer alan koltukların üzerine de kullanabileceğiniz dekoratif yastık yada kırlentleri de değerlendirmeye alın, deriz.

Odanızın zemine eşlik edecek, çağdaş kombinizi zarif ve şık bir şekilde tamamlayacak olan jüt kilim modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çağdaş ve elit bir çizgi oluşturmak için geometrik çizgilerin ve şekillerin hakim olduğu jüt kilimlere bakabilirsiniz. Mekanınızın zeminde farklı bir dokunuş, mekanın atmosferine farklı bir yorum katmak için naturel dokuların can verdiği farklı ebatlara sahip kilimler arasından da seçim yapabilirsiniz.

yatak odası aksesuarları karaca home

Evin her alanında olduğu gibi yatak odanızda da birkaç tane dekorasyon ürününe yer vererek mekanın estetiğini artırabilirsiniz. Mekanın görsel estetiğini artırmak için klasik ama etkili yatak odası aksesuarları arasında resim çerçeveleri ilk sırada yer almakta. Yatağınızın sağ ve sol köşelerine yerleştireceğiniz kabartma desenlere sahip şık abajurlar, hem mekanı zengin gösterecek, hem de aydınlatma unsuru olarak fark katacaktır. Dilerseniz dekoratif bir vazo da tercih edip, farklı bir yorum katabilirsiniz.

Odanızın çizgisini modern unsurlar ile harmanlamak isterseniz, pastel tonların hakim olduğu aksesuarlara bakabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. modern yatak odası dekorasyon örnekleri Yatak Odaları İçin Modern Kombinler için yorumda bulun

    Yatak Odaları İçin Modern Kombinler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yatak Odaları İçin Modern Kombinler için ilk yorumu yapabilirsin.