Yan Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Evlerinizi gösterişli gösterecek çok faktör vardır. Bunlardan biri de yan sehpadır. Yan sehpalar son derece kullanışlı bulunduğu için her evde tek adet mutlaka vardır. Genel olarak sehpalar yalın ve düz tasarımlıdır. Fakat biz evini önemseyen şahıslar için en gösterişli yan sehpa modellerini sizlere tanıtacağız.

yan sehpa çeşitleri

Evlerinize henüz tek renk katacak olan bu sehpa desenleri vasıtası ile çoğu şahıs doğrulusunda tatmin kazanacaksınız. Ahşap tek biçim ve aksi C manzarası vasıtası ile hem alandan tasarruf etmiş olacaksınız hemde gösterişli tek manzara kazanacaksınız bu sehpa modelinin dezavantajı ise her koltuk takımına makul olmamasıdır. 

Şayet koltuk takımınızın ölçülerini iyi şeklinde biliyorsanız rahatlıkla bu modelden temin edebilirsiniz. Şayet model çok hoşunuza gitmesine karşın koltuk ölçülerinizi bilmiyor ya da güvenilir değilseniz size en yakın mobilyacıya yaptırabilirsiniz.

yan sehpa modelleri

İçinde kitaplarınızı ya da kahve fincanlarınızı da barındırabileceğiniz ufak tek yan sehpa istiyorsak kesinlikle bu üründen tek adet edinmelisiniz. Bu model epey gösterişli şeklinde tasarlanmıştır bu arada içerisinde ki pembe renk ayrı bir şıklık katmaktadır. Kitap okumayı seven şahıslar için daha çok kullanımı kolay olacağından şüphemiz yok.

Sehpanız çoğu fonksiyonu adına getirsin istiyorsak çekmeceli tek koltuk sehpası edinmelisiniz fakat bu sehpanın dezavantajı çok portatif olmaması ve başka modellere göre daha çok yer kaplamasıdır. Üstünlük olarak ise daha çok eşya barındırabilirsiniz ve henüz basit ulaşabilirsiniz. Bu yan sehpa modeli manzara ve tarz olarak komodinleri andırmaktadır.

Hem komidin hem sehpa olarak da kullanılabilir. Diğerlerine göre bir miktar daha pahalı tek üründür. Bu ürünler küçük ve az yer kapladığı için maliyet olarak uygundur.

En ehemmiyetlisi de fiyatlarına kıyasla daha kullanımı kolay ürünlerdir. Yan sehpa ücretlerini merak ediyorsanız şayet, ortalama 100-1000 TL arasında değişmektedir. Kuşkusuz bu fiyattan daha yükseğini ya da daha düşük bi ücret ödeyerek sehpa satın alabilirsiniz ama bu fiyatlar genel olarak idealdir. 100 TL’den az ücrete alınan üründen pek de birşey beklememek gerekiyor. 1000 TL’lik ürün ise tamamıyla kalifiye ürünler sınıfına girecektir. En çok talep gören; İKEA yan sehpalarını inceleyebilirsiniz.

Ufak bölmesi ve ince planımı vasıtası ile edinebileceğiniz en hoş yan sehpa modellerinden birisi diyebiliriz. Ufak bölüme televizyon kumandası ya da iki üç gelenek kitap sığdırabilirsiniz. Üst bölümünde ise kahvenizi ya da başka eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bu da dirseklik sehpası gibi koltuğa sıfır şeklinde tasarlanmıştır. Başka bir deyişle sizin koltuğunuza göre olması için değer ve ayarlarını iyi bilmeniz gerekmektedir. Şayet ölçülerinizi bilmiyor ya da güvenilir değilseniz, bu ürünü evde dahil kendiniz yapabilirsiniz.

Yöntem bilgiden ziyade el yeteneği isteyen tek ürün.Bu sehpada aradığınız her şey sahip olunan diyebiliriz kahve ve çay bardakları için kalifiye açılır bölmesi ve dirseğinizi dayamanız için üst bölümüyle epey gösterişli durmaktadır. Bu arada açılan kapağı vasıtası ile içerisinde kitap mecmua ve çoğu eşyayı barındırabilirsiniz.

yan sehpa çeşitleri

 Bu sehpanın tek başka özelliği ise prizi olmasıdır başka bir deyişle telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Tam anlamıyla akıllı ürün ismi altında kategorize edilebilecek tek model. Kullanışlılık ile ilgili en üst seviyede tasarlanmış. Başka bir deyişle tek sehpada olması lüzumlenen herşey bu modelde mevcut.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yan sehpa tasarımları Yan Sehpa Modelleri ve Fiyatları için yorumda bulun

    Yan Sehpa Modelleri ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yan Sehpa Modelleri ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.