Vestiyer Modellerini Görmelisiniz

Evimizin antre ,koridor , yatak odası yada farklı alan dekorasyonunun en fonksiyonel mobilyaları arasında yer alan vestiyerlerin yeni modelleri ile sizlerle birlikteyiz. Ev mobilyaları arasında kurtarıcı bir rol oynayan vestiyerler, bize ekstradan depolama alanı sunmakta.

Fonksiyonel özellikleri kadar görünümüyle de dekora estetik katan vestiyer modelleri arasında seçim yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda var. Şimdi gelin bir taraftan bu kriterlerin ne olduğunu öğrenelim, bir taraftan da yeni sezon vestiyer tasarımlarına göz atalım.

Bu sezonun en gözde tasarımları arasında duruşu ile yerden tasarrufu ile ve işlevsel özellikleri ile bulunduğu alana güzellik katan sürgülü vestiyerler oldukça moda olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi dilerseniz modeller eşliğinde modellere göz atmaya başlayalım.

Aynalı Vestiyerler

aynalı vestiyer tasarımları

Sizin için şıklık ön planda ise özel tasarımları seviyorsanız, antre yada yatak odası dekorasyonunuza güzel bir yorum katacak olan aynalı vestiyer tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Özel aydınlatma ve şeffaf camları sayesinde kıyafet seçimlerinize ekstra kolaylık imkanı sunacaktır.

Modern Vestiyerler

Kendi yatak odanız yada çocuğunuzun yatak odası için yeni bir kıyafet dolabı arayışı içindeyseniz modern tarzda dizayn edilmiş vestiyerlere bakabilirsiniz. Dilerseniz giysi odanızın daha düzenli bir şekilde görünmesi için modern çizgilerin hakim olduğu beyaz renklerin zarif bir görünüme kavuşturduğu ürünlere göz atabilirsiniz.

Sürgülü Vestiyerler

yatak odası için sürgülü vestiyer modelleri

Son dönemlerde en çok tercih edilen fonksiyonel özelliğe sahip aynı zamanda yerden tasarruf sağlayan tasarımlar arasında sürgülü vestiyer modelleri ilk sıralarda yer almakta. Giysileri düzgün bir şekilde depolamak için tasarlanmış olan bu üründen memnun kalacaksınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. aynalı vestiyer tasarımları Vestiyer Modellerini Görmelisiniz için yorumda bulun

    Vestiyer Modellerini Görmelisiniz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vestiyer Modellerini Görmelisiniz için ilk yorumu yapabilirsin.