Sıcacık Kış Ev Dekorasyon Önerileri

Yeni yıl yaklaşması ile birlikte sonbahar dekorasyonunu da geride bırakıp, yaşam alanlarımızı sımsıcak bir kış dekorasyonuna çevirmeye başlıyoruz. Bugünlerde yaşam alanlarınızın değişikliğe gidip, küçük değişimlerle büyük yaratmayı düşünenler için şahane kış ev dekorasyon fikirlerini paylaşalım, istedik.

Şuan için hangi alanda nasıl bir değişikliğe gideceğiniz konusunda henüz bir karar vermediyseniz, gelin birlikte kış dekorasyonu uygulamaya salon ve yatak odasından başlayalım. Ne dersiniz ?

Güneşli günlerin yerini soğuk havaya bıraktığı bu mevsimde ev dekorasyonuna eşlik eden ev tekstil ürünleri arasında battaniyeler büyük bir rol üstlenmekte. Birçoğumuzun evinin farklı yerlerinde değişik battaniye modelleri kendilerini göstermekte. Bizde battaniyelerden ilham alarak evde sıcak bir atmosfer oluşturmak adına aynı zamanda kış trendlerinden de ilham alarak güz çiçeklerinin sıcaklık kattığı nevresim takımlarını yatağa serip, hemen ayak ucumuzun denk geldiği yere ise dokunuşu ile bizi ısıtacak olan battaniyeyi yerleştiriyoruz.

english home battaniye modelleri 2021

Hazır söz battaniyelerden açılmış iken, bugünlerde kendiniz için yada sevdiğiniz birine battaniye almayı düşünüyor ama henüz renk ve desen konusunda bir karar veremediyseniz , sizlere şöyle küçük bir öneride bulunabiliriz. Eğer yeni yıl hediyesi almayı düşünüyorsanız, öncelikle yeni yıl temalı battaniyelere bakabilirsiniz. Yeni yıl temalı battaniyelerin dışında daha farklı renk ve desenlere sahip bir battaniye arayışı içindeyseniz, bu konuda da şöyle bir öneride bulunabiliriz. Her iki tarafı rahatlıkla kullanabileceğiniz battaniyeleri tercih edebilirsiniz. Renk konusunda kararsızsanız, 2021 yılın renkleri olarak belirlenen sarı ve gri renklerini düşünebilirsiniz. Bu iki rengin dışında kiremit – haki, bej- mor ve siyah – bej renklerini düşünebilirsiniz. Desen konusunda ise ekose desenli simli battaniyeler, bu sezonun trend ürünleri arasında yer almakta.

Sıcacık bir uyku uyumak için kullanmış olduğumuz battaniye, yatak odaların dışında salonda yada oturma odasında da kullanabilirsiniz. Kışın vazgeçilmez desenleri arasında yer alan ekose desenler, bu kış sezonunda karşımıza akrilik simli battaniyeler olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle akrilik simli tv battaniyeleri oldukça trend olduğunu belirtmek isteriz.

Tv battaniyelerinizi oturma odası veya salonuz da yer alan oturma gruplarında da dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Dekoratif olarak kullanabileceğiniz bu battaniyeler televizyon seyrederken, elinizde sıcak bir içecekle camdan dışarıyı seyrederken, tüm sıcaklığı ile sizi sarıp sarmalayarak sizlere büyük bir zevkle eşlik edecektir.

Adı bu kadar geçmişken akrilik tv battaniyenin özelliklerinden biraz bahsedelim. Yüne benzeyen bir yapıya sahip olan akrilik battaniyeler, hem kullanım açısından kolaylık sağlamakta, hem de ekstra bir sıcaklık sunmakta.

english home koltuk şalı modelleri

Kış aylarında ev tekstil ürünleri arasında battaniyenin dışında en çok tercih edilen diğer bir ürün ise sizlerin de tahmin ettiği gibi koltuk şallarıdır. Yaşadığınız alanların ambiyansını küçük ama etkili bir dokunuş ile değiştirmek için bir dekorasyon ürünü arayışı içerisindeyseniz gözlerinizi koltuk şalı modellerine çevirmelisiniz. Modern desenlere sahip, renkleri ile bulunduğu ortama farklı bir sıcaklık katan koltuk şalları arasında özellikle püsküllü koltuk şalları oldukça popüler. İnce aynı zamanda yumuşacık bir forma sahip olan bu püsküllü koltuk şalları oturma gruplarınıza farklı bir sıcaklık katıp, görsel bir estetik katacaktır. Oturma gruplarınıza modern bir yorum katmak isterseniz koltuk şalı çeşitleri arasında bulunan bu kışında trendleri arasında yer almakta olan pamuklu koltuk şalı modellerine eşlik eden balıksırtı ve kazayağı desenlerine bakabilirsiniz.

Yukarıdaki görsellerde yer alan kışın soğuk havasını ısıtacak olan battaniye modellerini ve daha farklı battaniyeleri English Home’un yatak odası ürün gamında bulabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. english home koltuk şalı modelleri Sıcacık Kış Ev Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Sıcacık Kış Ev Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sıcacık Kış Ev Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.