Salon İçin Yuvarlak Düzen Önerileri

Salonunuza farklı bir şıklık katmak isterseniz yuvarlak formdan yararlanabilirsiniz. Salon dizaynında alışılmışlığın bir tık dışına çıkmak isterseniz, salonun oturma alanını yuvarlak formda dizayn edbilirsiniz.

Salona yuvarlak tertip ile dikkat çekici ve rahat tek hayat kısmı tasarlayabilirsiniz. Yuvarlak salon dekorasyonu ile sakin, içten ve elegant tek hayat alanına sahip olabilirsiniz. Şayet geniş tek hayat alanınız varsa, yuvarlak formda kurgulayacağız oturma alanıyla daha da rahat tek salona sahip olabilirsiniz. Bilhassa devasa metrekareli salonlar için oturma alanını yuvarlak formda tanzim etmek iyi tek fikir… Ayrı olarak yuvarlak formlu yapıların salonları için de bu tipi kullanmak oldukça zarif ve şık bir görünüm oluşturacaktır.

salon için yuvarlak orta sehpa modelleri

Yuvarlak formlu mobilyalar, yuvarlak salon dekorasyonu için işinizi kolaylaştıracaktır. Mobilya seçiminizde bilhassa yarım ay kanepeler kullanabilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne göre tek veyahut iki yarım ay kanepeyi dekorasyon stilinize makul berjerlerle bütünleyebilirsiniz. Yarım ay formlu kanepeyi duvara dayalı veyahut boşluklar sunarak değerlendirebilirsiniz. Duvara dayalı yarım ay kanepenin arka kısmına yerleştireceğiniz devasa nebatlar veyahut devasa süsleyici objeler, aydınlatma öğeleri da epey abiye duracaktır. Yuvarlak tek orta sehpa ile formu güçlendirebilirsiniz. 

salon için yuvarlak halı
modern luxury living room penthouse condo

Diğer yandan aynısı formda halı, bu stil için kuvvetli dekorasyon fikirlerinden… Yuvarlak tek halı ile bu arada salonunuzdaki oturma alanını yemek odası ve varsa başka alanları daha da ön plana çıkartacaktır.

salon için yuvarlak tavan dekorasyonu

Yuvarlak formu bir tık daha ilgi çekici hale getirmek dilerseniz, tavan alçıpan dizayn fikirlerini de uygulayabilirsiniz. Salona yuvarlak tertip için oldukça abiye dekorasyon fikirleri ile kendisi stilinizi yansıtabilirsiniz. Seçtiğimiz örneklerden biri size esin verecek…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. koltuk takımı dizaynı Salon İçin Yuvarlak Düzen Önerileri için yorumda bulun

    Salon İçin Yuvarlak Düzen Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salon İçin Yuvarlak Düzen Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.