Renkli Lavabolara Bayılacaksınız !

Banyo alanınızı çok şık desenli ve renkli lavabolar ile estetik katmak istemez misiniz ? Sıradan dizaynlar size göre değilse, göz estetiğinize hitap edecek banyo alanınızı zarif bir görünüme kavuşturacak olan renkli lavabo modellerine göz atmanın tam zamanı !

Evinizin her alanında olduğu gibi banyo alanında farklı bir dizayn oluşturmak isteyenler için birazdan paylaşacağımız birbirinden farklı tasarımlara sahip, renkleri ile farklı zevklere hitap eden yeni nesil banyo lavabo tasarımları arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Sizi daha fazla merakta bırakmadan en şık renkli lavabo modellerini paylaşmaya başlıyoruz.

yeni nesil banyo lavaboları

Lavabolar, hem görünüm açısından, hem işlevsellik açısından banyolara çok şey katmakta. Banyonuza farklı bir yorum katmak isterseniz, işe önce şık, zarif, estetik yönü yüksek lavabolar arasından seçim yapmalısınız.

beyaz çift lavabo modelleri

Renk konusunda tercihinizi beyaz ve tonlarından yana yapmayı düşünüyorsanız, klasik beyaz bir lavabo yerine, farklı formlarda dizayn edilmiş bir ürün tercih edebilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki görselde olduğu gibi.

gri oval lavabo

Sıradanlık bana göre değil, diyenler için şahane bir tasarım. Bu tasarımın evinizde olmasını istemez miydiniz ?

sarı çanak lavabo tasarımları

Kare, dikdörtgen mi yoksa geometrik şekillerin yeni gözdesi oval yada çanak modeller mi ? Bizce sarı tonun sıcaklığını banyonuza yansıtacak çanak lavabo.

çiçek desenli porselen lavabolar

3 boyutlu teknolojinin en güzel yansımalarından birini görmekteyiz. Porselen lavabonun üzerine 3d tekniği kullanılarak güzel bir çiçek deseni yapılmış oldukça hoş bir estetiğe sahip. Sizce nasıl görünüyor?

renkli lavabo tasarımları

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. renkli lavabo tasarımları Renkli Lavabolara Bayılacaksınız ! için yorumda bulun

    Renkli Lavabolara Bayılacaksınız ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Renkli Lavabolara Bayılacaksınız ! için ilk yorumu yapabilirsin.