Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Evimize ilk defa gelen misafirler, bizim hakkımızda ilk bilgileri evimizin kurgusundan almaya başlarlar. Biliyorsunuz, evimizin kurgusu, hem dekorasyon alanındaki zevkimizi, hem de kişiliğimizi yansıtmaktadır. Peki, evimizin kurgusunda kendimizi yeterince ifade edebiliyor muyuz ?

Hem evimizin kurgusunu güzel bir şekilde yansıtmak hem de oturma odaların ve salonların odak noktası olan orta sehpaların dekorasyonu hakkında sizlere ilham verecek birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Orta Sehpa Dekorasyon Önerileri

📌 Anıları Olan Parçalara Yer Verin

Orta sehpa dekorasyonuna farklı bir yorum katmak için öncelikle bakış açımızda bir değişiklik yapmalıyız. Küçük dokunuşlarla sıradan bir orta sehpa dizaynı mı, yoksa küçük dokunuşlarla kişileştirebileceğimiz bir orta sehpa mı ? Bizce kişileştirebileceğimiz bir orta sehpa. Peki, bunu nasıl yapabiliriz ? Orta sehpayı sizi yansıtan bir müze gibi kurgulayabilirsiniz. Bunun için sizin için anlamı olan güzel anları sizlere hatırlatan objeleri, nesneleri orta sehpa üzerine bırakarak sergileyebilirsiniz. Bırakmayı düşündüğünüz objelerin ve nesnelerin daha estetikli bir şekilde yansıtmak için bir dekoratif ayna içinde sergileyebilirsiniz.

yuvarlak orta sehpa dekorasyonu

📌 Sizi Yansıtan Kitaplar

Başta salon olmak üzere oturma odaların odak noktası olan orta sehpanın albenisini artırmak adına sizi anlatan ve yansıtan kitaplarınızı bırakabilirsiniz. Hem kitabınız elinizin altında olur, hem de evinize gelen misafirleriniz sizin hakkında beğeni ve zevkleriniz hakkında kısa bir bilgi sahibi olur.

orta sehpa dizaynı

📌 Odanın Doğal Kokması İçin Canlı ve Taze Çiçekler

Odanızın mis gibi doğal kokmasını sağlamak adına sevdiğiniz taze ve canlı çiçekleri yerleştirmek için şık ve zarif bir vazo seçerek işe başlayabilirsiniz. Taze çiçekler ile uğraşmak istemezseniz, hem odanın havasını temizleyen, hem de bakımı kolay olan bitkiler de tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yuvarlak orta sehpa dekorasyonu Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Olmalı ? için yorumda bulun

    Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Olmalı ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Olmalı ? için ilk yorumu yapabilirsin.