Online Toplantı İçin Arka Plan Dekoru

Malumunuz koronavirüs etkisi henüz geçmiş değil. Birçoğumuz hala işlerimizi evden yönetiyor, sunum ve toplantılara online üzeri evden katılıyoruz. Sizlerde bizim gibi toplantılarınızı, sunumlarınızı, görüşmeleriniz evde online üzeri yapıyorsanız, evde ofisinizde birkaç küçük dokunuş yapmaya ne dersiniz ? Yapacağımız bu dokunuş sayesinde hem evinizin dekoruna biraz daha renk katmış olursunuz, hem de online toplantılarınızda arka plan olarak kullanabilirsiniz.

İşte Evinizde Yapacağınız Online Toplantılarda Arka Plan Olarak Kullanabileceğiniz Dekorasyon Fikirleri

Samimi Bir Ortam İçin Kitaplardan Yararlanın

Her zaman için bakış açımıza farklı bir yön veren, yepyeni bilgiler öğretip, yaşama farklı bir perspektif yaklaşmamıza katkı sağlayan verdiği huzur paha biçilmez. Kitaplar bize sunmuş olduğu içeriklerin yanı sıra dekoratif açıdan da katkı sağladığı göz ardı etmemek gerek.

online toplantı için arka plan dekorasyon fikirleri

Evet sizlerin de tahmin ettiği gibi toplantı sıralarında kitaplığı arka plan olarak kullanabilirsiniz. Tabi arka planda kitaplığı kullanırken, kitaplığın düzenli olmasına da dikkat edin.

Kişiliğinizi Yansıtacak Tablo ve Duvar Panoları

Şuan için mevcut olan duvar rengini, duvar kağıdı arka plan olarak kullanabilirsiniz. Tabi bizim amacımız biraz daha ilgi çekmek olduğu için kendimizi rahatlıkla yansıtabileceğimiz bir arka plan oluşturmak olduğu için duvar panolarından ve tablolardan da yararlanabiliriz. Farklı bir görünüm oluşturmak için sevdiğiniz herhangi bir filmin veya dizinin posterini şık bir çerçeveye yerleştirip, duvarınıza asıp, arka fon olarak kullanabilirsiniz.

çalışma odası arka plan dekorasyon örnekleri

Evinizin Manzarasından Yararlanın

Evde çalışma alanınızın penceresinden dışarıya baktığınızda nefis bir manzarası veya keyif dolu bir bahçeniz var ise toplantılarda bu alanları çok güzel bir şekilde arka plan olarak kullanabilirsiniz. Önemli bir hatırlatma. Görüşmeleri evinizin dış mekanlarında yapacağınız zaman ters ışıkta kalmamaya dikkat edin. Aksi taktirde ters ışıktan dolayı yüzünüz görünmesi engellenebilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. evde çalışma ortamı için arka plan Online Toplantı İçin Arka Plan Dekoru için yorumda bulun

    Online Toplantı İçin Arka Plan Dekoru için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Online Toplantı İçin Arka Plan Dekoru için ilk yorumu yapabilirsin.