Mondi Kampanyalı Köşe Takımları

Şimdi köşe takımlarını yenilemenin tam zamanı !

Mondi Mobilya‘nın geniş ürün gamının oturma grubu bölümünde yer alan köşe takımlarında kaçırılmayacak büyük fırsatlar var. Evinizin ister oturma odasında ister salonunda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz köşe takımları, odanıza estetik katmaya geliyor. Şuan için kampanya dahilde olan birçok fırsat ürünlerinden yararlanmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Her tarza, zevke ve çizgiye hitap eden Mondi köşe takımı modelleri arasından seçim yapıp, hem oturma odanızda, hem de salonunuzda yeni bir görünüm oluşturabilirsiniz. Acaba odamın ruhuna hitap edecek çizgide bir köşe takımı var mıdır, diye soranlar için hemen birkaç fırsat ürünü paylaşalım.

Ekstra Konfor Arayanlar İçin

mondi metropol köşe takımı
Metropol Köşe Takımı

Ekstra konfor ihtiyacınızı maksimum düzeyde karşılamak için ultrasoft yay sistemi kullanılarak tasarlanmış Metrepol Köşe Takımı, bir oturma grubunda aradığınız konforu ve rahatlığı sizlere sunuyor.

Geniş Yaşam Alanları İçin

mondi story v köşe takımı
Story V Köşe Takımı

Geniş yaşam alanlarına hitap eden Story V köşe takımı, fonksiyonel köşe olarak dizayn edilmiş. Çağdaş ve rahat bir çizgiye sahip olan bu modelde nubuk tarzı kumaş tercih edilmiş. Köşe takımının görselliğini artıran ayrıntılar arasında ise sırtta çektirme düğme uygulaması, ince küt kol ve açılı ayak uygulamaları.

Dar Yaşam Alanları İçin

mondi story köşe takımı
Story Köşe Takımı

Dar yaşam alanları için oldukça ideal bir seçim. Story uzanmalı köşe takımı , fonksiyonel köşe olarak dizayn edilmiş. Küçük ve dar bir oturma alanınız mevcut ise, hem yerden tasarruf sağlamak, hem de odayı daha kullanışlı hale getirmek için bu ürünü inceleyebilirsiniz.

Çağdaş Çizgiyi Tercih Edenler İçin

mondi karlena köşe takımı
Karlena Köşe Takımı

Modern tarzı benimseyenler için Karlena köşe takımı. Göz alıcı bir göz ile ürünü incelediğimizde kasa ile bütünleşen yüksek ayakları ve geometrik desenli kumaşı ile odanıza şıklık, yaşam alanınıza renk katıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mondi new lilya köşe takımı Mondi Kampanyalı Köşe Takımları için yorumda bulun

    Mondi Kampanyalı Köşe Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mondi Kampanyalı Köşe Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.