Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinize estetik katacak elit bir görünüme kavuşturmak için modern ev dekorasyon tüyolarına göz atın.

Belki şuan için mevcut evinizin çizgisinde radikal bir değişiklik yapmak üzeresiniz , belki de sevgilinizle birlikte yeni bir ev kurma hazırlığı içindesiniz, ister yeni bir ev hazırlığı içerisinde olun, isterseniz de mevcut evinizde yeniliğe gidin, ama dekorasyon alanında ilk adımları atmak için modern ev dekorasyon önerilerimize bir kulak verin, deriz.

Yakın bir zaman öncesine kadar ev dekorasyonu yapılırken sürekli yeni eşyalar eklenirdi. Şimdilerde ise evdeki eşya sayısı azaltılmaya başladı. Daha az eşya, daha işlevsel özelliğe sahip eşyalar evlerimizde yer almaya başladı.

Yeni nesil ve yeni trend ev dekorasyonlarını göz önüne alarak, yaşam alanlarınızı daha modern hale nasıl getirebileceğiniz konusunda birkaç tüyo sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Modern Ev Dekorasyonu İçin 3 Adım

📌 Huzur Verici Sakin Bir Renk

huzur verici ev dekorasyon renkleri

Evinizin atmosferinde hem çağdaş, hem huzur verici hem de göz estetiğine hitap edecek bir ambiyans oluşturmak için öncelikle atmanız gereken ilk adım renk seçimi olmalıdır. Yaşadığınız dönemin trend renkleri arasında ruhunuzu okşayacak, yaşadığınız mekana estetik katacak renkler arasından birini seçerek ilk adımı atmaya başlayabilirsiniz.

📌 Odaların En Güzel Aksesuarları Perdeler

oturma odası için perde renk önerisi çelik mavisi

Evinizin çizgisi ne olursa olsun, çizgisini gösteren en önemli ögelerinden biri perdedir. Tercihinizi modern çizgiden yana yapmayı düşünüyorsanız perde seçiminizi sadelikten yana yapmanızı öneririz. Aklınızda bulunsun, bu sezonun modern perde rengi çelik mavisi. Odanıza hareketlilik katmak isterseniz de tek rengin hakim olduğu desensiz veya küçük geometrik desenlerin hareketlilik kazandırdığı perde modellerine bakabilirsiniz.

📌Metal Çubuklu Avizeler

metal geometrik sarkıt avize

Bir evin dekorasyonu gözler önüne seren, mekana estetik katan en önemli unsurlardan biri de doğru aydınlatmadır. Aydınlatma aracı yada aydınlatma sistemleri arasından seçim yaparken, hem alanı son derece iyi aydınlatmasına dikkat etmeliyiz. Hem de duruşu, görünüşü ile tavan dekorasyonuna da estetik katmalıdır. Aklınızda bulunsun, bu sezonun modern ev aydınlatma araçları için avizeler ön planda . Özellikle metal çubuklardan tasarlanmış, geometrik şekillerin hakim olduğu avize modelleri, modern evlerin vazgeçilmez aydınlatma ürünleri arasında yer almakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. modern ev dekorasyon tüyoları Modern Ev Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Modern Ev Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Modern Ev Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.