Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük evlerin dekorasyonu nasıl yapılmalı ? Ayrıntılar için konumuza göz atabilirsiniz.

Şehirleşme, yalnızca iş hayatında değil bu arada da ev dekorasyonlarında da büyük ölçüde sıkıcılığı da yanında getirmiştir. Hal bu tür olunca ev sahipleri hanelerinde değişik tarz arama peşine düşer. Burada ev sahipleri tamamıyla özgür seçimler yapabilirler. Tek tip fabrikasyon eşyalarının adına estetik ve tasarımsal olan eşyalar seçenek etmelidir. 

Küçük haneler için dekorasyon ve dizayn kuşkusuz bir miktar zordur. Burada mekânı abiye gösterme kaygısı kadar ev içini rahat göstermekte oldukça önemlidir. Seçilecek eşyalar her vakit açık tonlarda seçenek edilmelidir. Seçilecek konsepte öncelik mobilya grubunun desenleri ve renkleri olmalıdır. Ufak hanelerde devasa mobilyalar adına  portatif ve  beyaz tonlarda seçenek edilmelidir. 

üç boyutlu oturma odası duvar kağıtları

Böylelikle mekan  rahat ve  devasa görünecektir. Küçük hanelerde duvar dekorasyonu için duvar kâğıtları seçimi doğru olacaktır. Burada seçilecek duvar kâğıtları hiçbir zaman göz yormamalı ve karışık desenler adına yalın ve ortamı  devasa gösterecek modeller seçenek edilmelidir. Ev sahipleri duvarları için duvar kâğıtları düşünmüyorsa bunun adına ufak ve yalın tablolar da seçenek edilebilir. Devasa tablolar ortamı  sıkıcı ve  boğucu göstereceği için hiçbir zaman devasa tablolar seçenek edilmemelidir. Üç ebatlı duvar kâğıtları ile dar bölgeleri devasa gösterebilirler ev sahipleri.

fon perde modelleri linens

Küçük haneler için fon perdeler makul olmayacağı gibi odaya göz yoran tek his verecektir . Bu nedenden dolayı perde seçimi stor perdeden yanı olmalıdır. Stor perdeler, ufak hanelerde hem  abiye hatta rahat ve çağdaş tek esinti bırakacaktır.

Perde rengi ise her vakit beyaz ve beyaz tonlarından seçenek edilmelidir. Perdelerde hiçbir zaman çiçek desenleri gibi karışık modeller seçenek edilmemelidir. Perdeler olası ise düz renk ve modellerde olmalıdır.

 led stor perde

Stor perde kullanmak istemeyen şahıslar ise  düz ve yalın kumaş perdelerden seçenek edebilirler.

Yatak odası kişilerin gün yorgunluklarını atabilecekleri odalardan bir tanesidir. Bunun için her vakit rahat ve ferah olmalıdır. Burada kullanılacak yatak boyutu ufak olmalıdır. Yatak başlığını ise dizayn yatak başlığı olarak seçenek edilebilir. Odada kullanılacak dolaplar ise sürgülü dolaplar adına başka modellerden seçenek edilmelidir. Renk ile ilgili mutlaka, kara renklerde değil  açık tonlarda seçenek edilmelidir. Böylelikle odanız  hoş görüneceği gibi  genişte görünecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. küçük ev dekorasyon örnekleri Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.