Küçük Alanlar İçin En İyi 3 Kitaplık

Evinizin ambiyansını değiştirecek yeni modern kitaplık modellerini sizler için bir araya getirdik. Bugün özellikle fiziksel açıdan küçük alanlar için hem depolama alanı olarak kullanabilecekleri, hem kitapları düzenli bir şekilde sergileyebilecekleri birbirinden farklı boyutlara ve modellere sahip kitaplık modellerini paylaşacağız.

Evinizin Yeni Gözdesi Olacak Dekoratif Raf ve Kitaplık Modelleri

Ahşap Dekoratif Halatlı Raf

ahşap 3’lü halatlı raf kitaplık

Duvar dekorasyonunuza estetik katacak hem kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz hem de dekoratif ev aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz şahane bir üçlü halatlı raf. Ahşabın doğal sıcaklığı ile halatın vermiş olduğu farklı havası ile tasarlanmış olan bu dekoratif rafı evinizin iç mekanında kullanabileceğiniz gibi dilerseniz, dış mekanında da kullanabilirsiniz.

Sıradanlık Bana Göre Değil Diyenler İçin

geometrik kitaplık tasarımları

Sıradanlık bana göre değil, diyenler için göz estetiğine hitap eden geometrik bir kitaplık. Kitaplığınızın odanın merkez noktası olmasını istiyorsanız, bu ürün tam sizlik diyebiliriz. Verev şekli ile dizayn edilmiş olan bu kitaplık tasarımı hem odanızın merkez noktası olacak hem de odanıza görsel bir estetik katacak.

Dekoratif Kitaplık

elma kitaplık tasarımları

Evinizin çalışma alanın en güzel köşesine konumlayabileceğiniz dekoratif kitaplık tasarımlarından biri. Alışılmışın dışında, boyut olarak fazla yer tasarrufu sağlayacak güzel bir tasarım.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dekoratif kitaplık Küçük Alanlar İçin En İyi 3 Kitaplık için yorumda bulun

    Küçük Alanlar İçin En İyi 3 Kitaplık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Küçük Alanlar İçin En İyi 3 Kitaplık için ilk yorumu yapabilirsin.