Kışın Bahçenizi Koruyacak Ekipmanlar

Yazın doyasıya tadını çıkarttığımız bahçemizi, şimdi kışın çetin koşullarına karşı koruma altına almanın tam zamanı !

Yaz boyu size balkonda, terasta ve bahçede eşlik eden severek kullandığınız bahçe mobilyaların uzun ömürlü olması için bazı önemler almak gerekir. Ne tür önemler alınabilir, diye soranlar için hemen birkaç tane bahçe mobilyalarınızı korumaya yardımcı olacak bahçe ekipmanlarını sizler ile paylaşalım.

Güneş Şemsiyesini Koruma Kılıfı

güneş şemsiyesi koruma kılıfı

Güneşli havalarda evimizin dış mekanında bizlere eşlik eden bahçe şemsiyelerini yavaş yavaş bir kenara kaldırmanın zamanı geldi. Önümüzdeki yaz yeni bir güneş şemsiyesi almak istemiyorsanız, şemsiyenizi şu şekilde koruyabilirsiniz. UV ışınlarına dayanıklı çetin kış hava koşullarına dayanıklı bir kılıf almanız yeterli olacaktır.

Sandalyeler İçin Koruma Kılıfları

Dış mekanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan sandalyelerinizi korumak için koruma kılıflarından yararlanmanız yeterli olacaktır. Yapmanız gereken tek şey tüm sandalyelerinizi üst üste bırakıp, kılıfı geçirmek olacaktır.

Yuvarlak Minder Sandığı

Şimdi önereceğimiz bahçe ekipmanını ise birçok şekilde kullanmanız mümkün. Bahçenizde, balkonunuzda yada terasınızda kullandığınız minderleri ve dekoratif ürünleri yuvarlak minder sandığının içinde saklayabilirsiniz. Bu yuvarlak minder sandığını isterseniz dekoratif bir puf yada sehpa şekilde kullanabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, bahçe ekipmanlarını ve diğer bahçe ürünlerini Koçtaş, İkea, Tekzen, Tchibo gibi yapı marketlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bahçe için gerekli malzemeler Kışın Bahçenizi Koruyacak Ekipmanlar için yorumda bulun

    Kışın Bahçenizi Koruyacak Ekipmanlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kışın Bahçenizi Koruyacak Ekipmanlar için ilk yorumu yapabilirsin.