Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri

Kış soğuklarını dışarıda bırakıp, kışın sıcaklığını evinize yansıtacak kış dekorasyon fikirleri ile sizlerleyiz. Evinizin atmosferinde kışın romantizmini ve sıcaklığını yaşatmaya hazır mısınız ?

Her mevsimin kendine göre bir rengi, bir sıcaklığı ve bir trendi vardır. Söz konusu kış mevsimi olunca, evde huzur dolu sıcak bir atmosfer oluşturmanın yanı sıra yer yer romantik dokunuşlar yaparak daha sıcak bir atmosfer oluşturmak isteriz. Peki, evinizde kış dekorasyonunu oluştururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz ? İşte evinizin atmosferini değiştirecek, kış ev dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar.

Kadife Kaplı Yüzeyler

Oturma grubunuzu ve yemek masanıza eşlik eden sandalyeleri kış moduna çevirerek ilk adımı atmaya başlayabilirsiniz. Bunun için kadife kaplı yüzeyler arasında seçim yapabilirsiniz. Kış aylarında yumuşak yüzeyler oldukça çok tercih edilmekte. Aklınızda bulunsun.

Romantizmin Simgesi Mumlar ve Fenerler

dekoratif fener mumluk modelleri

Ortamda loş bir ışık oluşturmak için kullanabilecek en güzel aydınlatma araçları arasında mumlar ve fenerler yer almakta. Biliyorsunuz dekoratif yan ürün olarak tercih ettiğimiz bu ikiliyi evimizin iç dekorasyonunda kullanabildiğimiz gibi dış mekanında da rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Koltuk Battaniyesi

koltuk battaniye modelleri

Her an sizi sarıp ısıtacak olan aynı zamanda kış dekorasyonunun en kullanışlı ürünleri arasında koltuk battaniyeleri yer almakta. Pencere kenarına yerleştirdiğiniz berjer koltuğunuza oturup , üzerinize battaniyeyi sarıp, elinizde sıcak bir içecekle dışarıdaki manzarayı seyretmek paha biçilmez.

Kışın Olmazsa Olması Halılar

Zemin dekorasyonuna eşlik eden, renk ve desenleri ile mekanın genel çizgisiyle ahenk içinde olan kış dekorasyonun gözdesi olan halılar. Yumuşak yüzeye sahip , renk ve desenleri ile odanızı ısıtacak halılar, kışın sıcaklığını sizlere hissettirecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. koltuk battaniye modelleri Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.