Kara Tahta İle Dekorasyonu Özgün Kıl

Evinizin dekorasyonu özgün kılacak yeni bir parça arayışı içerisindeyseniz gözlerinizi hemen kara tahtaya çevirmenizi istiyoruz. Uzakta eğitimden ilham aldık, kara tahtayı dekorasyonumuza kattık 😉

Şimdilerde dekorasyon alanında kara tahtalardan ilham alıyor. Aynen aklınızdan geçirdiğiniz gibi bir zamanlar sınıfların duvarlarını süsleyen eğitim hayatımıza ilk başladığımız yıllarda bize eşlik eden kara tahtalar, şimdi yeni versiyonu ile evimizin dekoruna eşlik ediyor.

Son günlerde yaşam alanlarımızın farklı mekanlarında tercih edilmeye başlanan kara tahta üzerine şekiller çizilip, notların aldığı ve yazıların yazılması ile mekanlarda dekoratif bir etki oluşturuldu. Biz büyükler kadar, küçüklerde renkli kalemler ve kara tahta vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Sizlerde bugünlerde yaşamakta olduğunuz mekanların duvarları için yeni bir alternatif arayışı içindeyseniz, bu üründen yararlanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın iç cephe duvarlarınıza özgün bir dokunuş yapmak istiyorsanız, kara tahtadan yararlanabileceğiniz gibi çift taraflı yazı tahtası ve not panosundan da yararlanabilirsiniz. Duvara monte edilen ürünlerden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz mıknatıslı yada yapışkanlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Alanı daha eğlenceli ve odak noktası haline getirmek için renkli kalemler temin etmeyi de unutmayalım. 😉 Bu konuda sizlere farklı bir alternatif daha sunalım. Dilerseniz evde uygun gördüğünüz bir duvarı siyah renge boyayarak yada boyatarak tahta niyetine de kullanabilirsiniz.

Dekorasyonun Yeni Gözdesi Kara Tahtalar

ev dekorasyonunda kara tahta

Evimizin hatta iş yerlerimizin dekorasyonuna yeni bir soluk getiren kara tahtalardan çok farklı şekillerde kullanmamız mümkün. Bu konuda sizlere ilham vermesi açıdan birkaç öneride bulunalım. Evinizin dekorasyonunda lüks bir çizgi hakim ise bu çizgiyi elegan bir şekilde tamamlamak adına altın varaklı çerçeve içerisine alınmış, ürünlere göz atabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı, ince zekanızı bu ürün sayesinde mekanınıza aktarabilirsiniz.

Dilerseniz günün menüsünü yazabilir, dilerseniz öğrendiğiniz yeni bir tarifi buraya ekleyip, en kısa zamanda denemeniz için tarifi gözünüzün önünde buldurabilirsiniz.

Öğrenciyseniz , formülleri, ders notlarınızı, canlı ders saat ve günlerini yada sınav tarihlerini buraya yazıp kendinizi motive edebilirsiniz.

Farklı bir alternatif daha sunacak olursak eğer, mizah içerikli metini yada metinleri buraya yazıp, sizin ve sevdiklerinizin günün iyi geçmesini sağlayabilirsiniz.

Modunuza Göre Ayarlayın

Kendinize ait bir alanı dilediğiniz gibi kullanmak hoşunuza gitmez mi ? Üzerinize istediğiniz her şeyi yazıp sildiğiniz, canınız istediğinizde yaptıklarınızı silip, yeni yeni şeyler yazıp çizmek güzel olmaz mı ? Mesela evinizde şöyle size ait, değişken ve farklı bir köşe oluşturmak hoşunuza gitmez mi ! Benim hoşuma gider, peki bu değişken, eğlenceli ve farklı köşeyi nasıl oluşturabilirim ki ? Yapmanız gereken çok basit ! Önce evinizdeki o farklı köşeyi belirleyin. Köşeyi belirledikten sonra kara tahtanızı yerleştirin. Daha sonra bu alanı farklı objeler ile metinler ile renkler ile süslemeniz yeterli olacaktır.

Uzaktan Eğitim Sürecinde Kara Tahta Büyük Bir Avantaj

çocuk odası için kara tahta uygulaması

Biliyorsunuz bir süredir çocuklarımızı eğitimine evde uzaktan eğitim ile devam ediyor. Zaman zaman modlarının düştüğünü, sınıf ortamlarını özlediklerini dile getirmekteler. Bir taraftan modlarını yükseltmek bir taraftan da o çok özlemiş oldukları sınıf ortamını evde oluşturmak için çocuk odasını yada çalışma odasının bir duvarını siyah renge boyatabileceğiniz gibi dilerseniz duvara bir kara tahta monte edebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınızı çalışmaya da teşvik edebilirsiniz. Tabi sadece ders çalışma alanı oluşturmak için değil aynı zamanda yeni bir oyun alanı oluşturup, enerjilerini atmaya yardımcı olabilirsiniz. Bunun için kendisine ait odanın bir duvarına tahta asabileceğiniz gibi dilerseniz de birkaç dokunuşla çalışma masasını kara tahta haline de çevirebilirsiniz.

Dekorasyonda kara tahta uygulaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dekorasyon kara tahta uygulaması Kara Tahta İle Dekorasyonu Özgün Kıl için yorumda bulun

    Kara Tahta İle Dekorasyonu Özgün Kıl için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kara Tahta İle Dekorasyonu Özgün Kıl için ilk yorumu yapabilirsin.