Hayalindeki Evi Yaratmak İçin 4 Öneri

Evinizi şuan için mevcut olan kaderi ile baş başa mı bırakmak istersiniz, yoksa bir an önce hayalini kurduğunuz evi adım adım gerçeğe mi dönüştürmek istersiniz ? Evini kaderine terk etmeyip, istediğiniz evi bir an önce yaratmak isteyenleri, şöyle bir adım öne alalım. İşte yeni evinizi adım adım kurgulamanıza yardımcı olacak öneriler !

Şuan için içinde bulunduğunuz evin genel atmosferi sizi mutlu etmiyorsa, evin genelinde yapacağınız birkaç küçük değişiklik ve yenilikle, içinde daha huzurlu ve mutlu olacağınız bir ev kurgulayabilirisiniz. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan konunun detaylarına geçiyoruz.

Evin Girişinden İşe Başlayın

çekmeceli dilsiz uşak modelleri

Evin genel atmosferini yenilemeye başlamak için işe evin giriş bölümünü güncelleyerek başlayabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız yeni güncellemeler ile daha dışarıdan içeriye adım atar atmaz evinizin mutluluğu ve huzuru sizi sarmaya başlayacaktır. Evin girişinde nasıl bir yenilik yapabiliriz, diye sorduğunuzu hisseder gibisiniz. Hemen bir kaç öneride bulunalım. Dış kapınızın duvarına dekoratif bir ayna takabilirsiniz. Aynanın altına alanın genişliğine göre renkli sevimli bir puf yerleştirebilirsiniz. Ya da dilerseniz , kapı önüne dilsiz bir uşak yerleştirebilirsiniz.

Psikolojinizi Destekleyecek Bir Dekorasyon

yeni ev dekorasyon örnekleri.

Evinizin çizgisini yenilerken aklınızdan şunu çıkartmamalısınız. Oluşturacağım yeni çizgi uzun süre ilk günkü gibi severek kullanmak istiyorum. Bu noktadan yola çıkarak psikolojinizi olumlu bir şekilde destekleyecek ruhunuzu okşayacak ve huzur verecek renkleri tercih etmenizi öneririz. Hem psikolojinizi olumlu yönden etkileyecek hem de evinizin atmosferini olumlu yönde etkileyecek sanat eserleri ve aksesuar seçimleri ile yeni bir imaj oluşturabilirsiniz.

Hem Ferah Hem Hava Akışına İzin Verecek Bir Dizayn

Genel sağlığımız için yaşam alanlarımızın sürekli havalandırılması, odalara temiz hava sirkülasyonun oluşması gerekir. Bu sebeple odalarda mobilya yerleşimi yaparken mobilyaların hava akımını kesmeyecek ve pencerelerin rahatlıkla açılıp kapatılacak şekilde mobilyaların yerleştirmenizi öneririz.

Şık Bir Masa ve Konforlu Bir Sandalye

Evimizin atmosferini radikal bir değişim yapma yeteneğine sahip olan mobilya ürünleri arasında masalar yer almakta. Şöyle bir evinize baktığınızda görsel açıdan sizi rahatsız eden bir nokta var ise hemen ortamdaki masaya odaklanmanızı öneririz. Yaşam alanınızı anında farklı bir görselliğe ve stile kavuşturmak için şık bir masa ve masaya eşlik edecek rahat ve konforlu sandalyeler alabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni ev dekorasyon örnekleri. Hayalindeki Evi Yaratmak İçin 4 Öneri için yorumda bulun

    Hayalindeki Evi Yaratmak İçin 4 Öneri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayalindeki Evi Yaratmak İçin 4 Öneri için ilk yorumu yapabilirsin.