Ferah Bir Oda İçin Duvarları Süsleyin

Evinizin daha ferah ve aydınlık görünmesi için sadece duvarları açık renkle boyamak yetmez ! Yaşamakta olduğumuz ortamları daha ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşturmak için evimizin iç duvarlarına odaklanmamız gerekir. Duvar dekorasyonu konusunda sizlere ilham verecek olan duvar dekorasyon süslemesi önerilerine göz atmaya ne dersiniz ?

Yaşadığımız alanlar , bizim hayat kalitemizi belirleyen değişken unsurlar arasında yer almaktadır. Zarif, şık, huzur verici, iç dünyamızın güzelliğini yansıtan ev dekorasyonumuzun çizgisi bizim üzerimizde psikolojik açıdan da olumlu katkılar sağladığını unutmamak gerekir.

Konunun girişinde de belirtiğimiz gibi yaşadığımız mekanları ferah bir görünüme kavuşturmak için en çok yapılan uygulamaların başında duvarları açık renkle boyamaktır. Bu ilk etapta akla gelen ilk uygulamadır. Biz bu uygulamayı bir adım daha öne götürelim, istiyoruz.

Gelin, bulunduğumuz mekanların duvarlarını sadece boyamakla kalmayalım, hem görsel açıdan içimizi açacak, hem estetik açısından şık bir görünüme kavuşturacak yaşam alanlarımızı daha keyifli hale getirmemize yardımcı olacak şekilde dizayn edelim.

kanvas ayna modelleri

Bütçeyi çok fazla zorlamadan, hem mekanı daha derin ve daha geniş gösterecek, hem de duvar dekorasyonuna zarif bir dokunuş yapacak olan aynalardan yararlanabiliriz.

3d duvar kağıdı çeşitleri

Duvar dekorasyonu için ikinci önerimiz, en az duvar boyası kadar etkiye sahip olan duvar kağıdı. Gün geçtikçe teknolojinin de etkisiyle oldukça farklı duvar kağıdı çeşitlerini rahatlıkla piyasa da bulabilmektedir. Silinebilir duvar kağıdından tutunda , boyanabilir duvar kağıdına kadar, her yaşa ve her zevke hitap eden duvar kağıdı modelleri arasından seçim yapıp, çok kolaylıkla duvarlara yeni bir kimlik kazandırabiliriz.

Evimizin iç cephe duvarlarını sanatsal bir şölene çevirecek olan tabloları da es geçmiyoruz. Yaşamakta olduğunuz evinizin duvarlarını daha farklı bir görünüme kavuşturmak için kendiniz bir tablo yapabilirsiniz. Estetik yönü yüksek olsun, istiyorsanız parçalı kanvas tablolara bakabilirsiniz. Değişik formlara sahip tablolara da bakabilirsiniz. Bu arada asacağınız tablonun odanın odak noktası olmasını istiyorsanız, doğru bir ışıklandırma ve aydınlatma tasarımı yaparak daha estetikli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. geometrik desenli duvar kağıtları Ferah Bir Oda İçin Duvarları Süsleyin için yorumda bulun

    Ferah Bir Oda İçin Duvarları Süsleyin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ferah Bir Oda İçin Duvarları Süsleyin için ilk yorumu yapabilirsin.