Evinize Tarz Katacak Zebra Perdeler

Bir zamanlar evimizin odalarını güneşlikler ve tül perdeler süslerken , günümüzde daha modern ve daha havalı bir görünüme sahip olan zebra perdeler süslemeye başladı. Kullanım açısından bulunduğu ortama hem estetik, hem görsellik katan yeni sezon zebra perde modelleri ile sizlerde evinizin odalarına yeni bir tarz katabilirsiniz.

Zebra perdeler evimizde boy gösterdiği kadar iş yerlerinde zarif ve şık bir şekilde kendini boy göstermeye başladığını da belirtmek isteriz. Bu küçük hatırlamanın ardından gelin, şimdi birlikte ister evimizin alanında , ister iş yerimizin alanında kullanabileceğimiz zebra perde tasarımlarına bir göz atalım.

İşte Evinizin Çizgisine Estetikli Bir Tarz Katacak Zebra Perdeler

✔ Bambu Zebra Perdeler

bambu zebra perde modelleri

Dikey zebra perde çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında bambu zebra perdeler yer almakta. Genelde her ne kadar mutfak alanında tercih edilse de, evin farklı alanlarında en çok tercih edilen modeller arasında yer almakta.

Baskılı Zebra Perdeler

baskılı zebra perde tasarımları

Yaşamakta olduğunuz mekanları daha estetikli bir görünüme kavuşturmak için tercihinizi baskılı zebra perdelerden yana yapabilirsiniz. Bu sezonun en favori baskılı zebra perdeler arasında en çok tercih edilen renklere baktığımızda turkuaz- bej ve kırmızı renklerini görmekteyiz.

✔ Karartma Zebra Perdeler

İş yeriniz, ofisiniz, toplantı salonunuz için değişik bir perde arayışı içindeyseniz karatma zebra perdeleri inceleyebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu perdeler ile iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni sezon zebra perde modelleri Evinize Tarz Katacak Zebra Perdeler için yorumda bulun

    Evinize Tarz Katacak Zebra Perdeler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evinize Tarz Katacak Zebra Perdeler için ilk yorumu yapabilirsin.