Evinizde Fark Yaratacak Kitaplıklar

Evinizin Havasını Değiştirecek Kitaplıklar

Evde kitap okumayı keyifli hale getirecek kitaplık modellerini görmeye hazır mısınız ?

Evinizin havasını değiştirecek olan birbirinden farklı kitaplık tasarımlarını sizler için bu konumuzda bir araya getirdik.

Birçoğumuz için kitaplıklar evimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tabi, bazılarımız için kitaplık deyince, böyle sıkıcı bölmelerden ve raflardan oluşan kasvetli havaya sahip bir tasarım canlanabiliyor. İşte bizde tam bu görünümü değiştirecek farklı tasarımları ile evinizin havasını değiştirecek, kitaplık alanını daha görsel bir estetiğe ve işlevselliğe kavuşturacak olan yeni moda kitaplık modellerini sunmak istiyoruz.

değişik kitaplık modelleri

Dekoratif raflar farklı bir yorum katan bu model hem evinize hem de duvarınıza yeni bir hareketlilik kazandıracaktır. Sanki duvarınızda koşan insanlar varmış gibi bir izlenim oluşturan bu kitaplık tasarımı oldukça neşeli ve havalı görünüyor.

tekerlekli kitaplık

İstediğiniz yere kitaplarınızı götürmek istemez misiniz ? Her an evin her alanına sizinle gelebilen bir kitaplık için tekerlekli kitaplıklara bakabilirsiniz.

farklı kitaplık tasarımları

Ağaç dallarından ilham alınarak tasarlanmış olan bu tasarımda sanki yan yatmış ağaca benzeyen bir kitaplık oluşturulmuş. Oldukça değişik bir görünüme sahip.

kapaklı ve açık duvar rafları

Hem depolama alanı olarak, hem de kitaplarınızı sergilemek için böyle bir raf sistemi tercih edebilirsiniz.

ilginç kitaplık tasarımları

Şimdide tavana asılarak dizayn edilmiş bir kitaplık görmekteyiz. Oldukça dikkat çekici değilim mi ?

yeni kitaplık modelleri

Kim demiş, kitaplıklar sadece duvar monte olur diye 🙂 Bakın burada masa üzerinde ya da konsol üzerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir kitaplık mevcut.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. değişik kitaplık modelleri Evinizde Fark Yaratacak Kitaplıklar için yorumda bulun

    Evinizde Fark Yaratacak Kitaplıklar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evinizde Fark Yaratacak Kitaplıklar için ilk yorumu yapabilirsin.