Evini Güzelleştirecek Duvar Kağıtları

İç cephe duvar dekorasyonunda duvar kağıtları yeniden popüler olmaya başlıyor. Günden güne farklı mekanlara hitap eden yeni desenler, renkler ve üç boyutlu özelliklere sahip duvar kağıdı tasarımları, evimizin hatta iş yerimizin iç cephe duvarlarını süslüyor.

İç cephe duvarlarında görsel bir estetikli tablo görünümü oluşturan bu dekorasyon uygulaması, televizyon ünitesi arkasında fon olarak da oldukça çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almakta. Küçük ev dekorasyonlarında alanı büyük göstermek içinde 2 farklı renk ve desenden oluşan duvar kağıtları tercih edilerek alanları daha geniş gösterilebilmekte. Örneğin odadaki geniş duvar için düz desenli duvar kağıdı tercih edip, dar olan duvar kısmında ise desenli duvar kağıdı tercih edip, odayı geniş gösterebilirsiniz.

Evinizin duvarlarını yeni bir görünüme, yeni bir estetiğe kavuşturmak için duvar kağıdı tercih etmek isteyenlere ilham verecek birkaç fotoğraf karesi eşliğinde duvar kağıdı dekorasyon örneklerini paylaşalım.

Oturma Odası

oturma odası için duvar kağıdı önerileri

Tüm aile bireylerin ortak alan olarak kullandığı oturma odasını dekore ederken, tüm bireylerin ortak noktada bulacağı bir renk tercih edilmeli. Özellikle oturma odası duvarında hangi renk yada renklerin tercih edileceğine karar verilmeli. Bu rengin duvar kağıtlarına nasıl yansıtılacağı konusunda karar verilmeli. Bizim bu konuda fikrimizi soracak olursanız, oturma odanızı hem ferah ve aydınlık gösterecek hem de sizin üzerinizde pozitif bir etki oluşturacak renk skalaları arasından seçim yapmanızdır.

Tv Arkası Duvar Kağıdı Fonu

yeni tv arkası duvar kağıtları

Modern ev dekorasyonların vazgeçilmez unsurları arasında yer alan LCD – Plazma ve LED’ler beraberliğinde tv sehpalarında da getirdi. Plazmalarını duvara monte etmek isteyenler, duvarlar boş bir ruha sahip olmasınlar diye, tv arkası duvar kağıtlarını tercih etmeye başladılar.

Yatak Odası

kabartmalı yatak odası duvar kağıdı tasarımları

Evin en özel mekanı olan yatak odaları, kendine özgü dekorasyonu ile farkını gözler önüne sermeyi seviyor. Sizin yatak odanızda hem kendine özgü , hem de özel bir dekorasyon istiyorsa, istediği bu özgün güzelliği kabartmalı duvar kağıdı ile verebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. üç boyutlu duvar kağıdı modelleri Evini Güzelleştirecek Duvar Kağıtları için yorumda bulun

    Evini Güzelleştirecek Duvar Kağıtları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evini Güzelleştirecek Duvar Kağıtları için ilk yorumu yapabilirsin.