English Home İndirimli Fincan Takımı

Kasım ayına özel birçok yerde kaçırılmayacak büyük indirimler söz konusu. Birçok yerde olduğu gibi English Home Kasım kampanyası başladı. Ürün gamında birçok üründe % 60 varan indirimler English Home’da sizleri bekliyor.

Bizim gibi kahve tutkunları için oldukça uygun fiyatlarda Türk kahvesi fincanları English Home bizleri bekliyor. Bu büyük fırsatı değerlendirmek isteyenler için hemen şuraya birkaç tane indirimli English Home kahve fincanı modelleri ve fiyatlarını bırakıyoruz. Belki değerlendirmek istersiniz. 😉

indirimli fincan takımları english home

Kahve saatlerinde size ve misafirlerinize eşlik edecek Eva Porselen 6 kişilik kahve fincan takımı şuan için ₺ 69,99 ‘dan ₺ 49,99 indirilmiş durumda. Bu kahve fincanların yanına birde güzel su bardağı gerek diyenler için kahve yanı su bardağı da % 30 indirimde. Fincan takımınızı gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

english home iki kişilik kahve fincanı

Siz ve sevdiğiniz için iki kişilik özel bir fincan arıyorsanız, dört parçadan oluşan Magnolia New Bone fincan takımına göz atabilirsiniz. Pembe çiçek detayı ile sevdiğiniz ile birlikte kahve saatinize eşlik edecek bu ikili fincan takımının fiyatı ₺ 49,99 . Tercihinizi bu üründen yana yapmayı düşünürseniz, fincan temizliği ile ilgi küçük bir bilgi paylaşalım. Yumuşak bir sünger yardımı ile elde yıkayın.

english home fincan takımları

Günün kahvesini kimle yudumlamak isterdiniz ? Kahvenizi kimle yudumlarsanız yudumlayın, kahvenize büyük bir zevkle eşlik edecek olan Rony Porselen 12 parça fincan takımı, English Home da sizleri bekliyor. Bu fincan takımın fiyatı da kısa bir süreliğine ₺ 49,99 indirilmiş durumda bilginize.

kampanyalı fincan takımı english home

Kahve tonuna eşlik edecek en güzel renklerden biri mavidir. Sizde fincan takımında renk tercihi olarak maviyi düşünüyorsanız, Tual New Bone 4 parça kahve fincanı maviyi çok seveceksiniz. Bu fincan takımına sahip olmak için bütçenizden ₺ 49,99 ayırmanız yeterli olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. indirimli fincan takımları english home English Home İndirimli Fincan Takımı için yorumda bulun

    English Home İndirimli Fincan Takımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak English Home İndirimli Fincan Takımı için ilk yorumu yapabilirsin.