En İlginç 7 Duvar Lambası Tasarımı!

Duvar lambaları, küçük olmalarına karşın yer aldığı ortama hoş tek hava katan ürünlerden biridir. Boş duvarlar, her vakit sıkıcıdır.

Duvar lambaları, küçük olmalarına karşın yer aldığı ortama hoş tek hava katan ürünlerden biridir. Boş duvarlar, her vakit sıkıcıdır. Kadınlar çoğunlukla yalın dekore edilmiş evlerden hoşlansa da, duvarlarda ki boşluklar göze batabilir. Hem işimizi görecek, hem resim olarak güzel hoş tek hava katacak ürünlere her vakit gereksinimiz vardır. Şimdi inceleyeceğimiz duvar lambaları daha çok yer kaplamadan evinizin havasını değiştirebilir ve dekorasyon ile ilgili mükemmel işler meydana çıkarabilirsiniz.

ilginç duvar lamba tasarımları

Bir ağaç kütüğü delinerek, orta kısıma küçük tek raf yerleştirilmiş ve kütüğün iç yönüne şerit led yapıştırılarak meydana çıkan güzel bir tasarım.

ağaç dallarından lamba yapımı

Ağaç dallarına led ışık dolandırılıp, ağaç çerçeve ile etrafı kapatılmış şahane bir duvar lambası. Muhtemelen bu ağaç dallarını günlük yaşamda daimi görüyoruz. Ama kimin aklına gelebilir ki bu tür bir lamba tasarlamak ?

değişik duvar lambası tasarımları

Ahşap askılık ve teneke kutulardan yapılmış farklı bir tasarım karışımızda.

halattan avize modelleri

O dönen aksesuarın ne bulunduğu ile ilgili pek fikrimiz olmasa da,aynısı ürün ve ürünler ile abiye tasarımlar yapabileceğimiz kanaatine  varmış olduk. Son dönemlerde halatlı lambalar, avizeler moda olmuş durumda. Kuşkusuz bu seneye damga vurarak trend ürünler listesinde yer alacaktır.

ahşap duvar aplik modelleri

Ufak aksesuarlardan hoşlananlar için gayet hoş bi tasarım. Ufak ahşap kutu şeklinde yapılmış olan bu ürün, içine tek lamba koyarak mükemmel tek duvar lambası durumunu alabiliyor.

Evlerimizin iç tasarımları bizler için defa önemlidir. Öncelikli olarak bizim gözümüze güzel gözükmesini, ardından misafirlerimizin de gözünü almasını isteriz. Hoş görüntüyü elde edebilmemiz için küçük aksesuar ve ürünlere odaklanmamız gerekecektir. Küçük derken söz ettiğimiz hacim olarak defa çok yer kaplamadığı gibi, görüntü olarak boyundan devasa işler yapabilen ürünleri seçenek etmelisiniz. Buna en güzel örneklerden biride duvar lambalarıdır.

duvar lamba çeşitleri

Kaplama ile uygulanan farklı bir düşünce daha karşımızda! Bu ürünü inşa etmek için öyle devasa oran bütçelere gereksinim yoktur. Yukarıda görmüş olduğunuz ürün genelinde kaplama ile dizayn edilmiştir. Kaplamaları ise mobilya şirketleri çöpe atmaktadır. Vaziyet böyleyken tek ürün fikri meydana çıkarmak için bütçeye lüzum olmadığını görüyoruz.

ilginç lambalar

Ufak tek kavanoz ile yapılmış mükemmel tek duvar lambası daha. Ufak tek kavanoz, ahşap 2 3 parça ve ince tek ip ile bu ürünün benzerini elde edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. lamba tasarımları En İlginç 7 Duvar Lambası Tasarımı! için yorumda bulun

    En İlginç 7 Duvar Lambası Tasarımı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İlginç 7 Duvar Lambası Tasarımı! için ilk yorumu yapabilirsin.