Efektli ve Dokulu Duvar Kaplamaları

Dekorasyon alanında yıllar içerisinde en çok yeniliğe ve değişime uğrayan alanların arasında duvar dekorasyonları yer almakta. Evin iç mekanın duvarları için kullanılan değişik duvar dekorasyon uygulamaları gelişen teknoloji ile birlikte kendini sürekli bir yenilemekte.

Hatırlayacağınız üzere bir zamanlar hemen hemen her evin duvarında duvar kağıtlarını görmeye başlamıştık. Şimdiki zaman dilimine baktığımızda duvar kağıtları genellikle özel amaçlı uygulamaları bulunmaktadır. Tercih edilen renkler ise yıldan yıla değişiklik arz etmektedir. Bugünkü konumuzda önümüzdeki birkaç sezon duvar dekorasyonuna damgasını vuracak olan yeni trend duvar kağıtlarını inceleyelim, istedik.

Birazdan paylaşacağımız ürünler İstanbul Merkezi San Deco firma tarafından hazırlanmıştır. Son teknoloji ile hazırlamış olan duvar kaplamaları benzersiz doku ve desenlere sahip.

farklı duvar kağıdı tasarımları san deco metalium effect

Yukarıdaki görseli incelediğimiz zaman San Deco’nun ürününde klasik metal dokusunun dışında birçok farklı alternatifi bulunmaktadır. Bu görselde bakır rengi ve görüntüsüne sahip bir kaplama görmekteyiz.

yeni dokulu duvar kağıtları san deco

Duvar dekorasyonunuzda iddialı bir tasarım istiyorsanız, bu yeni nesil ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz. Duvarlarınızı görsel bir estetiğe aynı zamanda birer tabloya dönüştürecek olan potansiyele sahip bu ürünler duvarlarınızı harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

yeni efekt duvar kağıtları san deco metalium effect

Son derece etkileyici ve gerçek bir metal görünüme sahip bu Metalium Effect ürün ile duvarlarınızı görsel açıdan ilginç bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu ürünü diğer ürünlerden ayıran ve ilginç hale getiren detay ise su bazlı özel bağlayıcı esaslı ve mikronize saf metal tozlar içermektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni efekt duvar kağıtları san deco metalium effect Efektli ve Dokulu Duvar Kaplamaları için yorumda bulun

    Efektli ve Dokulu Duvar Kaplamaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Efektli ve Dokulu Duvar Kaplamaları için ilk yorumu yapabilirsin.