Duvarlarınız İçin Dekorasyon Fikirleri !

Şahıslar hayat sürdürdükleri ortamların hem göze hitap etmesini isterler hatta kullanımı kolay olmasını isterler.

Şahıslar hayat sürdürdükleri ortamların hem göze hitap etmesini isterler hatta kullanımı kolay olmasını isterler. Tek mekanda en fazla göze çarpan kısımlar ise şüphesiz duvarlardır. Duvar dekorasyonu için seçeceğiniz duvar boyası rengi yada duvar kağıtları mekanın havasını tamamen değiştirdiği gibi bizim üzerimizde de psikolojik olarak bir etki oluşturmaktadır.

Hem evinde hem iş yerinde dizayn sevenler için duvar tasarımları ve duvar dekorasyonları hiçbir zaman göz aradı edilmemelidir. Hanelerde duvarlar ne kadar boş ve mütevazı olursa ortamın sıkıcılığı ve canlılığı da o derece boş durumlardan psikolojik olarak etkilenirler.

Gün boyu iş stresinden kurtulmak için iş yeri sahipleri mekanların duvarlarını işlek tek şeklinde tasarladıkları takdirde çalışanların hem performansı artmış olacaktır hatta çalışanlar psikolojik olarak rahatlayacaklardır.

Şimdi gelin evimizin her odası için nasıl bir duvar dekorasyonu yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunalım.

Yatak Odası İçin Duvar Fikirleri

üç boyutlu şehir temalı yatak odası duvar kağıtları

Yatak odaları şahıslar için tek istirahat kısmı olurken kişilerin üzerindeki günün stresini de atmalarının ideal bulunduğu odalardan bir tanesidir. Geniş olan yatak odalarında dolap ve yataktan ziyade duvarlarına da itina gösterilmelidir. Şahıslar isterlerse odalarına üç boyutlu şehir temalı duvar kağıtları isterlerse de ışıklı duvar dizaynı yaptırabilirler. Burada istenirse duvar kâğıdı olarak tabiat manzaraları istenilirse de deniz ve gök temalı manzaraları yatak odaları için düşünebilirler. Odalarda duvarlara tek dizayn yaptırmayı düşünürler için önerimiz eşyaların ve mobilyaların rengine ve bu arada modellerine ilgi etmelidir. Duvar dekorasyonu yaptırmak isteyen şahıslar, iç mimarlara mevzu konusunda düşünce danışabilirler.

Çocuk Odası Duvar Fikirleri

çocuk odası duvar dekorasyon örnekleri

Çocuk odaları, farkı dünyalara açılan kapılardır çoğu şahıs için. Çocuk odası duvar dekorasyonlarına ilave olarak itina göstermesi gereken anne ve babaların. Çocuk odaları için üç ebatlı tabiat manzaraları, çizgi film mizaçlı duvar kağıtları veyahut gençler için ışıklı ve üç ebatlı duvar kağıtları seçenek edilebilir. Gençler için duvar kâğıtları ise her vakit henüz hareketli ve daha işlek tonlarda ve şekillerde tercih edilmelidir. 

İş Yeri Duvar Dekorasyon Önerileri

ofis için duvar kağıdı

İş yeri dekorasyonlarında önemli olan unsurlardan bir tanesi de duvar dekorasyonudur. Büro dekorasyonları ev dekorasyonlarından her zaman farklıdır. İş yerinin emelini duvar dekorasyonları ile henüz bariz duruma getirebilirsiniz. Büro duvar dekorasyon seçimlerinde ise seçenek edilebilecek modeller;

Görsellik yönünden iş bölgelerinde ışıklı duvar dekorasyonları yaptırabilirsiniz. 

Bu yolla geliştirilen duvarlar müşteri ve çalışanlar için epey çok ilgi çekici olacaktır.

Canlı duvar kağıtları ile iş yeri enerjisini bütün alana yayabilir daha hareketli ortamlar yaratabilirsiniz.

Daha karakteristik bürolar için taş dekorlar kullanabilir iş yeri sahipleri.

İş yerlerinin girişlerine faklı tek duvar tasarımları yaptırıldığı takdirde kişiler için ilk etapta ilgi çekici ortamlar yaratabilir iş yeri sahipleri.

Dijital Cam Baskılar

dijital baskı duvar kağıdı

Günün yeni trendlerinden biride cama dijital baskısı uygulanan manzaralardır. Duvar kağıtlarından ziyade cama basılmış manzaralar son günlerde oldukça tercih edilen uygulamalardan biridir.Hem kalifiye hem de kullanım basitliği istiyorsak tercihinizi bu istikamette yapabilirsiniz. En güzel yanı ise ışıklandırma yaparak henüz hoş tek bölge yaratabilirsiniz.

Dijital cam baskılar, daha fazla iş yerlerinde seçenek edilmektedir. İş yeri ve büroların kalifiye algısı yaratabilmesi için bu gibi ürünleri gereksinim duyulmaktadır. 

Şayet iş yeriniz için hoş tek bölge yaratmak istiyorsak cama basılmış görselleri, eviniz için güzel bi görüntü yaratmak içinse duvar kağıtlarını kullanmalısınız. Her iki üründe her yerde kullanılabilir. Ama bizim önerimiz bu şekildedir. Duvarlarınız için dekorasyon önerilerimizden tek başka biri da duvarlardaki raflar gibi ürünlerdir. Duvarlara monte edebileceğiniz küçük raflar daha güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir. Bu rafları ister kitaplık olarak isterse de süs aksesuarlarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Henüz da trend olan duvar rafları ve süsleyici duvar saatleri dekorasyon ile ilgili kendimize defa çok yardımcı olmaktadır. Bilhassa saatin tabii ve tek tasarıma sahip olması bu hususta oldukça önemlidir. Bugünkü mimarları daha fazla ürün seçenek eder iken tabii ve ham ağaçtan yapılmış ürünleri seçenek etmekte ve önermektedir.Dekorasyonun ayrı tek uzmanlık kısmı bulunduğu bu dönemde, evleriniz ve ya iş yeriniz için herhangi bir farklılık için iç mimar ve arge eksperlerine danışabilirsiniz. Bu şahıs ve şahıslardan alacağınız her tavsiye size altın değerinde olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. üç boyutlu şehir temalı yatak odası duvar kağıtları Duvarlarınız İçin Dekorasyon Fikirleri ! için yorumda bulun

    Duvarlarınız İçin Dekorasyon Fikirleri ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Duvarlarınız İçin Dekorasyon Fikirleri ! için ilk yorumu yapabilirsin.