Dünyanın En İlginç Ofis Tasarımları !

Bugün mekan değişikliği yaparak ofis dekorasyonlarından örnekleri sizler ile paylaşmak istiyoruz. Birazdan paylaşacağımız ofis tasarımlarını gördüğünüzde ” vay be ne ofisler varmış ” ” böyle bir ofiste çalışmak isterdim” dedirtecek cinsten. 🙂

Şu bir gerçek ki, çalışma alanımız ne kadar konforlu olursa biz o kadar verimli olur, büyük bir zevk ile çalışırız.

İlginç Ofis Tasarımları

değişik ofis dekorasyonları

Son zamanlarda inovatif şirketlerin ofis dizaynları, dünya gündeminde yer almakta. Farklı ülkelerden derlemiş olduğumuz gördüğünüzde bu ofiste aralıksız çalışabilirim, diyebileceğiniz ofis dekorasyonlarına bir göz atalım.

Selgas Cano İspanya Madrid Ofisi

dünyadan ofis dekorasyon örnekleri

İlk olarak sizleri İspanya’nın Madrid şehrine götürüyoruz. Mimarlık alanında hizmet veren Selgas Cano firması, ilginç ofis tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu ofis dünyanın en huzurlu ofis olma özelliği taşımakta.

Yemek Sepeti İstanbul Ofisi

ofis dekorasyon örnekleri

2012 yılında adını duymaya başladığımız Yemek Sepeti firması, ülkemizde bulunan en etkili ofislerden biridir. Ülkenin yemek alanında en büyük firması olan Yemek Sepeti, göz kamaştırıcı güzelliği ile öne çıkmakta. Küçük bir dipnot. Yemek Sepeti Ofisi, Google’ı örnek alınarak dizayn edildiği bilinmekte.

Facebook California Ofisi

facebook ofis dekorasyonu

Kendi paylaşım platformda oluşturmuş olduğu bir anket ile kullanıcılarına , bir ofisin dekorasyonu nasıl olmalı, ofiste çalışanların neler isteyebileceği, istek ve ihtiyaçların neler olabileceğini sordu. Anket sonucundan almış olduğu yanıtlara göre Facebook, değişik bir ofis dekorasyonu kurguladı.

Comvent İtalya Milan Ofisi

sıradışı ofis tasarımları

Son olarak İtalya’ya uğruyoruz. Büyük bir giyim markası olan Comvent, İtalya Milan’da kurmuş olduğu ofisi ile dünyanın en havalı ofis tasarımları arasında yer almakta. Firma ofis olarak boş bir sinema salonu tercih ederek, bu mekanı oldukça ilginç bir dizayn uygulamış, Ofis dizaynı ilginç yapan ayrıntılar arasında salonun üst kısmında yer alan kaykay pisti yer almakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. en ilginç ofis tasarımları Dünyanın En İlginç Ofis Tasarımları ! için yorumda bulun

    Dünyanın En İlginç Ofis Tasarımları ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dünyanın En İlginç Ofis Tasarımları ! için ilk yorumu yapabilirsin.