Dubleks Daire İçin Merdiven Modelleri

Dubleks dairelerin dekorasyonunda merdivenler ayrı bir yer tutmaktadır. Ev içi merdivenler görsel açıdan estetik katmasının yanı sıra dayanıklılık ve işlevsel yönden de katkı sağlamalıdır. Son dönemlerde bu tür merdiven modellerine talep artmaktadır.

Merdivenlerin dayanıklı olması, ev içerisinde bulunduğu konumu , basamakların ölçüsü ve genişliği de etkilemektedir. Şöyle bir piyasaya göz attığımızda dikkat çeken bazı merdiven tasarımları bulunmaktadır. Tabi, bu ürünler arasından seçim yaparken bazı noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Dubleks evinin dekorasyonuna görsel bir estetik katacak olan işlevsellik açısından yüksek trende sahip merdiven modelleri arasında sizler için seçimler yaptık.

Dubleks Evler İçin Merdiven Çeşitleri

Cam Merdivenler

dubleks ev cam merdiven

Bugünlerde en popüler olan merdiven çeşitleri arasında cam merdivenler ilk sıralarda yer almakta. Eğer tercihinizi cam merdivenlerden yana yapmayı düşünürseniz, yapım aşamasında kırılma riskini göz önüne alarak tercihinizi kalın camlardan yana yapın.

Fonksiyonel Merdivenler

dubleks ev fonksiyonel merdiven

Sizin için görsellik kadar işlevsellik de son derece önemli ise fonksiyonel merdivenleri tercih edebilirsiniz. Genelde metrekare açısından küçük olan dubleks daireler tercih edilmekte olan bu merdiven çeşidi açılma kapılma özelliği açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Ahşap Merdivenler

dubleks ev ahşap merdiven

Ev içi merdivenlerin ilk göz ağrı olan ahşap merdivenler, hemen hemen her evin çizgisi ile görsel bir bütünlük kazandırmaktadır. isteğe göre değişik malzemelerden dekore edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dubleks ev merdiven Dubleks Daire İçin Merdiven Modelleri için yorumda bulun

    Dubleks Daire İçin Merdiven Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dubleks Daire İçin Merdiven Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.