Dekorasyonda Yeni Trend Renkli Camlar

Ev dekorasyon alanında hem işlevsel özelliğe sahip, hem de şık dizayn oluşturmak isteyenlerin yeni gözdesi renkli camlar. Tarz ve işlevselliğin yanı sıra renkli camlar, değişikten trendlerinde bugünlerde göz bebeği olmaya başladı. Yorglass‘ın bronz, füme, mavi ve yeşil renkleri ile evinizin dekorasyonuna çağdaş bir stil katan renkli camları, güneş ışınlarını kontrollü bir şekilde yansıtmasında yardımcı olmakta.

yorglass renkli camlar

Ülkemizin ilk mat ve dekoratif cam üreticisi olan Yorglass , hayata renkli bir acıdan bakmak isteyen müşterileri için hazırladığı Renk Camlar, füme – yeşil – bronz ve mavi renk seçeneklerini sunarak ev dekorasyonda göz alıcı tasarımları ile hayat veriyor. Modern bir görünüme sahip olan bu Renkli Camlar, güneş kontrolünü sağlanmak istenen her alanda kullanabilme estetiğine tercih edilen bu ürünler, kesilip delinebilir, tercihe göre çift cam olarak da kullanılabilmektedir.

Dekorasyon tamamlayıcısı olan bu ürünler, güneşin renklerini bir güzel süzerek , mekanların ışığını ve ambiyansını değiştirebiliyor. 4 – 5 – 6 – 8 ve 10 mm seçenekleri ile isteğe göre kullanım kolaylığı sunan bu Renkli Camlar, yaratıcı tasarım ve dekorasyon fikirleri için oldukça ilham verici bir uygulama.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yorglass renkli camlar Dekorasyonda Yeni Trend Renkli Camlar için yorumda bulun

    Dekorasyonda Yeni Trend Renkli Camlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekorasyonda Yeni Trend Renkli Camlar için ilk yorumu yapabilirsin.