Bu Dekorasyon Ürünlerine Görmelisiniz

Evinize estetik katacak, gören herkesin, çok şık tasarımlar bunlar, nereden aldın, diye soracakları son dönemlerde dekorasyon alanında öne çıkan ürünleri sizler için inceledik.

Aydınlatmadan paspasa, duvar dekorasyonundan tv ünitesine kadar daha birçok dekorasyon ürünü ile evinizin genel atmosferinde şık ve zarif bir görünüm oluşturmaya hazır mısınız ? İşte, misafirleriniz evinize adım atar atmaz, nereden aldın diye soracağı dekorasyon ürünleri.

vivense lambader modelleri

Evinizin ambiyansını değiştirmeye başlamak için işe evinizin ışığını değiştirmekle başlayabilirsiniz. Evinizin çizgisine hitap eden lambaderlere göz atabilirsiniz.

dekoratif duvar tabloları

Küçük bir dokunuşla bir odanın genel görüntüsüne değiştirmenin en etkili uygulamalarından biri hiç kuşkusuz tablolardır. Bir taraftan duvar dekorasyonunuzu yeni bir görüntüye kavuşturmak bir taraftan da mekanın albenisini artırmak için böyle bir tablo düşünebilirsiniz.

blok kitaplık tekzen

Evinizin herhangi bir köşesinde cool bir görüntü oluşturmak isterseniz , bu konuda size önerimiz farklı formlarda dizayn edilmiş kitaplık modellerine bakınız.

takı aksesuar dolabı

İster giyinme odanızda, ister yatak odanızda , isterseniz de antrenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz güzel bir boy aynası arıyorsanız, tercihinizi takı aksesuar dolabından yana yapabilirsiniz. Dıştan zarif bir boy aynası, içini açında saklı bir depolama alanı.

mutfak paspasları

Küçük bir dokunuş ile mutfağınızın havasını değiştirmenin en kestirme yollarından biri paspaslardan geçiyor. İster mutfak temalı bir paspas seçin, ister farklı desenlerin ve resimlerin üzerinde olduğu bir paspas tercih edin. Paspası mutfak zemine serdikten sonra, mekanın havasının nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dekoratif duvar tabloları Bu Dekorasyon Ürünlerine Görmelisiniz için yorumda bulun

    Bu Dekorasyon Ürünlerine Görmelisiniz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bu Dekorasyon Ürünlerine Görmelisiniz için ilk yorumu yapabilirsin.