Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020

Mobilya sektöründe sonbahar rüzgarları esmeye devam ediyor. İster evlilik hazırlığı içerisinde olun, ister evinizin mobilyanızı yenilemeyi düşünün mobilyanızı yenilemeden önce bir Bellona mağazalarına uğrayın 😉

Mobilya sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olan Bellona, bugünlerde oturma grubunu, yatak odası, yemek odasını kısacası evinin mobilyasını yenilemek yada yeni evine yeni mobilyalar almak isteyenler için fiyatlarda bir güzellik yapmış. Bizde hiç vakit kaybetmeden yeni bir köşe takımı almak isteyenler yada acaba, köşe takımları ne kadar olmuş diye merak edenler için Bellona köşe takımı modelleri ve fiyatlarını sizler için inceledik.

Tina V Köşe Takımı

bellona tina v köşe takımı

Salonunuzda ideal bir oturma odası dizayn etmeyi düşünüyorsanız, bu düşüncenizi Tina V köşe takımı ile hayata geçirebilirsiniz. Zero wall özelliğe sahip hiçbir şekilde yer kaybı yaşamadan anında rahat bir yatağa çevirebileceğiniz bu ürünü baza olarak kullanabilirsiniz. Şuan için kampanyalı ürünler arasında yer alan Tina V köşe takımı fiyatı ; 5.284,00 TL.

Tina Uzanmalı Köşe Takımı

bellona tina uzanmalı köşe takımı

Dar oturma odaları için oldukça ideal bir seçim. Oturma odanızı yeni bir konfor ve rahatlık ile tanıştırmaya hazırlanan Tina Uzanmalı Köşe Takımı ile hem odanızın havasını değiştireceksiniz, hem de konforun ve rahatlığın tadına varacaksınız. Kısa bir süreliğine kampanyalı ürünler arasında yer alan Tina Uzanmalı Köşe Takımı Fiyatı ; 3.044,00 TL.

Ruby Uzanmalı Köşe Takımı

bellona ruby uzanmalı köşe takımı

Kampanyalı oturma grupları içerisinde yer alan diğer bir ürün ise Ruby Uzanmalı Köşe Takımı. Bu üründe uzanmalı köşe formatında çalışıldığını görmekteyiz. Minimal ebatlara ve fonksiyonel özelliklere sahip bu ürün özellikle dar mekanlar için büyük bir avantaj sağlamakta. Ruby Uzanmalı Köşe Takımı Fiyatı ; 2.499,00 .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bellona ruby uzanmalı köşe takımı Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020 için yorumda bulun

    Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020 için ilk yorumu yapabilirsin.