Ayna İle Dekorasyonuna Yenilik Kat !

Küçük dokunuşlar ile ev dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz ! Dekorasyonunuzu yenilemek ve güzelleştirmek için nasıl bir dokunuş yapacağınızı bilemiyorsanız, bu konuda sizlere ilham verecek olan bu konumuza bir göz atın.

Bir evi, bir odayı dekore etmek bazen oldukça kolay olabildiği gibi bazen de oldukça zor olabiliyor. İşin zor tarafı evi kurgularken tüm ögelerin birbirleri ile ahenk içinde olmasıdır. Evi kurgularken faydalanabileceğimiz çok sayıda eşyalar ve unsurlar bulunmaktadır. Bu dekoratif unsurların başında aynalar gelmekte. Evinizin dekorasyonuna ince zarif bir dokunuş yapmak için aynaların yansımalarından yararlanabilirsiniz.

Bir türlü evinize ince bir zarafet katacak olan aynayı aradığınız hiçbir yerde bulamadıysanız, hayalinizi süsleyen aynanın yansımasını gerçeğe dönüştürmek için kendiniz yapabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz aynayı gerçeğe çevirdiğiniz zaman sadece size özel bir ayna olacaktır. Hem hayalini kurduğunuz aynayı evinizde kullanabilmek hem de yeni ayna süslemeleri hakkında fikir sahibi olmak için birkaç öneriyi sizler ile paylaşalım.

Kendin Yap Ayna Süslemeleri

İster elinizdeki mevcut aynayı, ister yeni alacağınız aynayı değişik uygulamalar yaparak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aynaları süslemek için deniz kabuklarından incilere, kristallerden yapay çiçeklere kadar oldukça fazla materyaller bulunmaktadır.

dekoratif yuvarlak ayna modelleri

Oturma odanızda, yatak odanızda yada evinizin herhangi bir alanında aynalar ile farklı bir dizayn oluşturmak isterseniz incilerden ve kristallerden yararlanabilirsiniz. Mekanda aynanın odak noktası olmasını istiyorsanız yuvarlak ayna seçmenizi öneririz. Hem duvar dekorasyonuna estetik katmak, hem yuvarlak aynanızın daha ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için aynanızı irili ufaklı inciler kristal taşlar ile süsleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ayna süsleme ile ev dekorasyonu Ayna İle Dekorasyonuna Yenilik Kat ! için yorumda bulun

    Ayna İle Dekorasyonuna Yenilik Kat ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ayna İle Dekorasyonuna Yenilik Kat ! için ilk yorumu yapabilirsin.