Alan Tasarruf Sağlayacak 5 Dekorasyon

Evinizde alan tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacak 5 dekorasyon önerisi

Sevdiklerinizle birlikte yaşamakta olduğunuz evinizi daha işlevsel şekilde kullanmanıza yardımcı olacak alandan tasarruf etmenizi sağlayacak dekorasyon fikirlerinden yararlanarak efektif sonuçlara kavuşabilirsiniz. Salondan yatak odasına, mutfaktan duvarlara kadar hepsini aynı anda birden fazla görev üstlenmeye hazır.

Alandan Tasarruf Ettirecek Dekorasyon Önerileri

Küçük Odalarınız İçin Bir Önerimiz Var

Kim istemez ki, evinin küçük odalarına mini etkili dokunuşlar yaparak olduğundan büyük bir odaymış gibi göstermek. Sizde küçük odanıza etkili bir dokunuş yaparak büyük göstermek isterseniz , çekmeceli bazalardan, merdivenli yataklardan ve işlevsel komodinlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

✔ Atıl Alanları Mutlaka Değerlendirin

Evinize şöyle dikkatli bir şekilde göz gezdirip atıl alanları belirleyin. Bu atıl alanları iyi bir şekilde değerlendirip, işlevsel bir dekorasyon alanına çevirebilirsiniz. Unutmayın her evin dizaynı farklı olduğundan dolayı, atıl alanları da farklı olabilmektedir. Hemen hemen her mekanda dolap üstleri atıldır. Bu alanları güzel bir şekilde dizayn ederek mekanınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Çekmeceleri Akıllıca Kullanın

çekmece içi organizer

Büyük bölmeli çekmeceleriniz mevcut ise bu bölmeleri dizayn ederek çok daha işlevsel tasarımlara çevirebilirsiniz.

✔ Kullanılmayan Her Alan Birer Depo Alanıdır

merdiven altı değerlendirme

Unutmayın , evinizde atıl bir şekilde duran her alan birer depolama adayıdır. Dolap üstleri, merdiven altları, yaşam alanınızın tasarımına göre kullanılmayan diğer alanlara ihtiyacınız doğrultusunda raf yada çekmece yerleştirerek bu alanları daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

✔ Dolaplarınızı Daha Efektif Kullanmaya Ne Dersiniz ?

Hem dolap içlerini daha kullanışlı hale getirmek , hem de dolap içi düzeni için dolapların boş bölümlerine raflar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu yöntemi atıl şekilde duran tüm alanlara uygulayıp, evinizi daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. alandan tasarruf sağlayan dekorasyon fikirleri Alan Tasarruf Sağlayacak 5 Dekorasyon için yorumda bulun

    Alan Tasarruf Sağlayacak 5 Dekorasyon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alan Tasarruf Sağlayacak 5 Dekorasyon için ilk yorumu yapabilirsin.