Ahşap İle Sıcak Rustik Dokunuşlar

Ev dekorasyonunuza doğal ve sıcak bir dokunuş için ahşap ile rustik stili bir arada kullanabilirsiniz. Dekorasyon takipçileri iyi bilirler, yaşam alanlarımızda doğal ve sıcak bir yansıma için ahşap en iyi ürünler arasında yer almakta. Ahşabı geleneksel bir biçiminde en iyi şekilde yansıtan stil ise rustiktir.

Şimdi bu muhteşem ikiliyi şahane bir kombinle yaşadığımız alanlara nasıl yansıtabileceğimiz konusunda birkaç küçük dekorasyon önerisinde bulunalım.

👉 Yaşadığınız alanda geleneksel bir çizgi oluşturmak istiyorsanız el örmeli ekoseli tekstil ürünleri ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

👉 Dekorasyonunuza bir berjer eklemeyi düşünüyorsanız, süet yada nubuk bir berjer tercih edebilirsiniz.

👉 Oturma odanızda yada salonunuzda rustik bir atmosfer oluşturmak isterseniz herhangi bir kanepenizi modern bir görünüme sahip olan keten bir kumaş ile döşetebilirsiniz.

👉 Çağdaş bir görünüm için etnik desenleri düşünebilirsiniz .

Ahşap İle Sıcak Dokunuşlar

Bitmek bilmeyen uzun geceler, buz gibi hava ile birlikte ev dekorasyonumuzda kış moduna girmiş durumda. Kışın soğukluğuna karşı dekorasyona sıcak bir dokunuş yapmak adına ahşap ile sıcak dokunuşlar yapmanın tam zamanı ! Bırakın kış soğuğu evinizin dış mekanında kalsın, siz iç mekanlarınızı ahşap ile ısıtın.

Ahşabı Ev Dekorasyonumda Nasıl Kullanabilirim ?

📌 Yatak Başlığınızda

palet yatak başlık modelleri

Çok az bir maliyet ile yatak odanızın dekorunu yenileyip, sıcak bir dokunuş yapmak için yatak başlığınızda küçük bir değişiklik yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bir palet yatak başlığına sahip olmak ve bu paleti istediğiniz renkte boyamak.

📌 Duvar Paneli

ahşap panel duvar kaplama modelleri

Evinizin duvarlarını fazla zahmette girmeden yenilemek ister misiniz ? ” Nasıl ? ” mı. Hemen söyleyelim. Ahşap paletlerden yararlanarak bir duvar paneli yapmanız yeterli olacak. Sonra bu paneli istediğiniz duvara sabitlemeniz yeterli olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. palet yatak başlık modelleri Ahşap İle Sıcak Rustik Dokunuşlar için yorumda bulun

    Ahşap İle Sıcak Rustik Dokunuşlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ahşap İle Sıcak Rustik Dokunuşlar için ilk yorumu yapabilirsin.