ABC Mobilya Yeni Sezon Köşe Takımları

Konfor, rahatlık ve dizaynın bir arada olduğu yeni bir köşe takımı arayışı içerisindeyseniz, ABC mobilya köşe takımları ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Estetiği ile göz dolduran, işlevselliği ile oturma odanıza yada salonunuza pratiklik kazandıran, yumuşacık dokusu, geniş oturma alanı ile konforu ve rahatlığı yaşayacağınız ABC mobilya köşe takımlarına göz atmaya hazır mısınız ?

Carina Köşe Takımı

abc mobilya köşe takımı carina

Göz kamaştırıcı güzelliği ile hem oturma odasında, hem de salonda kullanabileceğiniz şahane bir model ile başlayalım. Evinizin odasına elegan bir estetik katacak olan Carina, kapitonenin yansıttığı zarafet ve seçkin duruşu ile göz dolduruyor. Yatak fonksiyonel özelliği ve bazası ile şık ve prestiji odanıza taşıyor.

Origami Köşe Takımı

abc mobilya köşe takımı origami

İkinci ürün olarak sizler için Origami köşe takımını seçtik. Bu köşe takımını diğer köşe takımlarından ayıran bir özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Bu köşe takımı, standart bir köşe takımı şeklinde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ürünün koltuklarını tek tek kullanıp, güzel bir koltuk takımı şeklinde kullanabilirsiniz. Ürünün hareketli sırt mekanizması sayesinde istediğiniz zaman yatağa çevirip, eşsiz bir konfor yaşayabilirsiniz.

Milo Köşe Takımı

abc mobilya köşe takımı milo

Sportif, rahat ve havalı Milo köşe koltuk takımı, hem küçük hem de büyük mekanlar için oldukça ideal. L şekilde dizayn edilmiş olan bu üründe sırtınızı bir güzel dayayıp, ayaklarınızı rahatlıkla uzatıp, kitap okuyup, tabletten bir şeyler araştırmanın keyfine varabilirsiniz.

Coordinat Köşe Takımı

abc mobilya köşe takımı coordinat

Son ürün olarak birde Coordinat köşe takımına bir göz atalım. Bu ürün, rahatlık veren konforuyla önce sizi, sonra misafirlerinizi huzurlu bir ortamda karşılıyor. Sade şıklığı ile göz doldurup, duruşuyla da evinizin odasına estetik katıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. abc mobilya köşe takımı carina ABC Mobilya Yeni Sezon Köşe Takımları için yorumda bulun

    ABC Mobilya Yeni Sezon Köşe Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ABC Mobilya Yeni Sezon Köşe Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.