3D Duvar Kağıtlarını Gördünüz mü ?

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

İster eviniz, isterseniz de iş yerinizde olsun, sıradan, boş, ruhsuz bir duvar mı istersiniz , yoksa mekanın çizgisine hitap eden canlı, enerjik dolu bir ruha sahip bir duvar mı istersiniz ? Sanırım hepimiz, hem mekanlara canlılık katacak hem de baktıkça içimizi açacak bir duvar isteriz. O zaman buyurun, duvarlarımıza yeni bir kimlik kazandıracak olan duvar dekorasyon trendine bir göz atalım. 😉

Sizlerinde iyi bildiği gibi hem iş yeri hem de ev dekorasyonunda göze çarpan ilk ayrıntılar arasında duvarların görünümleri yer alıyor. Eskiden günümüze kadar duvarlar için farklı uygulamalar yapılarak görselliği artırılmıştır. Şimdilerde duvarlara yeni bir kimlik kazandırmak için duvar kağıtlarından yararlanmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte duvar kağıtlarının görünümde oldukça büyük bir değişim olduğuna hepimiz şahitlik etmekteyiz. Özellikle farklı odalara ve farklı mekanlara hitap eden 3d duvar kağıtları sayesinde hem mekanlar hem de duvarlar bambaşka bir görünüme sahip olmakta.

Farklı Mekanlara Farklı Duvar Kağıtları

Mekanlarınızın albenisini artıracak, aynı zamanda mekanın çizgisi ile muhteşem bir ahenk oluşturup, görsel estetiğini artıracak olan 3d duvar kağıdı uygulamalarından birkaç örneğe göz atalım.

İş Yeri ve Çalışma Odaları İçin

geometrik desenli duvar kağıtları

Şimdilerde popüler olan duvar kağıdı desenleri arasında geometrik şekillerin yer aldığı 3 boyutlu duvar kağıtları yer almaktadır. Geometrik desenli duvar kağıtlarını zevkiniz doğrultusunda evinizin çalışma alanında ya da iş yerinizin duvarlarında tercih edebilirsiniz.

Mutfak ve Yemek Alanı İçin

şapkalı kadın kabartma duvar kağıdı

Mutfak, yemek alanı yada yaşam alanınızın herhangi bir alanında iç cephe duvarında farklı bir yorum katmak isterseniz 3d kabartmalı duvar kağıdı tasarımlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Farklı Dokunuşlardan Hoşlananlar İçin

graffiti ev duvar kağıdı örnekleri

Dekorasyon alanında farkınızı konuşturmayı seviyorsanız, bu duvar kağıdı tasarımları tam sizlik diyebiliriz. Başta genç odaların vazgeçilme duvar kaplamaları arasında yer alan graffiti duvar kağıdı, farklılık istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. graffiti ev duvar kağıdı örnekleri 3D Duvar Kağıtlarını Gördünüz mü ? için yorumda bulun

    3D Duvar Kağıtlarını Gördünüz mü ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3D Duvar Kağıtlarını Gördünüz mü ? için ilk yorumu yapabilirsin.