2021 Yıl İçin İç Mekan Stil Önerileri

2020 yılını henüz bitiremedik ama şimdiden 2021 yılın dekorasyon hazırlıklar stat almaya başladı. Yeni bir yıla, yeni umutlarla, yeni stiller ile girmek isteyenler için 2021 yılında popüler olmaya aday iç mekan stilleri hakkında birkaç küçük tüyoyu sizler ile paylaşalım, istiyoruz.

Önümüzdeki sezon bizler nasıl bir dekorasyon bekliyor ? Kış dekorasyonu, yeni sezon stili ile nasıl kombinleyebilirim ? Sezonun popüler renk yada renkleri nelerdir ? İşte 2021 dekorasyon trendlerinden tüyolar. Hazırsanız, başlıyoruz.

Katmalı Halı Tasarımları

Malumunuz önümüz kış. Bildiğiniz gibi kış dekorasyonun gözdesi olan halılar rengiyle, deseniyle ve boyuttu ile zemin dekorasyona estetik katıyor. Bu sezon halı dekorasyonlarına baktığımızda katmalı halı dekorasyonların trend olmaya doğru ilerlediğini söyleyebiliriz.

Tavanlar Daha Göz Alıcı

şeffaf cam tavan dekorasyonu

Ofis, ev ve iş yerlerinde öne çıkan iç mekan uygulamaları arasında tavan dekorasyon uygulamaları oldukça popüler olmaya başladı. Beyaz tavanlar yerini daha canlı renklere bırakırken, farklı bir tavan dekorasyon oluşturmak isteyenler, şeffaf cam görünümde tavan tasarımlarına doğru yönelmiş durumda.

Duvarlar Daha da Kişileşiyor

duvar dekorasyonu için fotoğraf kolajı

Büyük duvar saatleri, tablolar ve çerçeveler bir bir asılı oldukları duvardan kalıp, yerlerini daha kişisel paylaşımlara bırakıyor. Ölümsüzleştirdiğiniz güzel kareler kimi zaman tek, kimi zaman fotoğraf kolajı modunda duvardaki yerlerini alıyorlar.

Açık ve Kapalı Alanlar Bir Arada

oturma odası balkon dekorasyonu

Yaz keyfini, kışında doya doya çıkarmak isteyenler, tek tek dış mekanlarını iç mekanların içine almaya başlıyor. En çok tercih edilen dış mekanların arasında yer alan balkonlar, farklı uygulamalarla iç mekana dahil ediliyor. Kış bahçeleri önümüzdeki sezonun en gözde mekanları arasında şimdiden yerini almaya başladı. Teraslar, romantik akşam yemekleri için, sinema keyfi için yeni formantlarıyla karşımıza çıkıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni iç mekan stilleri 2021 Yıl İçin İç Mekan Stil Önerileri için yorumda bulun

    2021 Yıl İçin İç Mekan Stil Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2021 Yıl İçin İç Mekan Stil Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.