2021 Kilim Mobilya Tv Ünitesi Modelleri

Yeni yıla yıla girmeden önce tv ünitelerini yenilemeyi düşünenler burada mı ? Yeni bir tv ünitesi almayı yada mevcut tv ünitesini yenilemeyi düşünenler için yeni sezon Kilim Mobilya tv ünitesi modellerini ve fiyatlarını mercek altına aldık.

Biliyorsunuz yılın sonuna doğru yaklaştığımızda tüm sektör alanında olduğu gibi mobilya sektörü alanında yeni hareketlenmeler, yeni ürünler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmakta. Bizde mobilya alanındaki hareketlenmeleri yakından takip edip, yeni ürünleri sıcağı sıcağına sizler ile paylaşıyoruz.

Geniş mobilya ürün gamında yer alan her geçen gün popülerliği katlanarak artan, farklı talep ve isteklere doğru kendini yenileyip, piyasaya çıkan tv ünitesi tasarımlarını her fırsatta sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Biliyorsun, tv ünitelerine olan taleplerin artması doğrultusunda daha fonksiyonel özelliklere sahip, dizayn olarak estetiği yüksek olan farklı formlarda tv ünitesi görmemiz mümkün. Tabi ürün çeşitleri çoğaldıkça seçim yapmakta zaman zaman zorlanabiliyoruz. Eğer bugünlerde sizde tv üniteleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, son kararınızı vermeden Kilim mobilya tv ünitelerine bir göz atın, deriz.

Kilim Mobilya, 2021 yılı için oldukça farklı formlarda dizayn edilmiş, tasarımları ile göz dolduran, işlevsel özelliği ile mekanlara farklı bir düzen getiren tv ünitelerini bir bir gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bizde dumanı üstünde yeni ürünleri sıcağı sıcağına mercek altına aldık. Bakalım, ürünler arasında tercihinizi hangi ürün yada ürünlerden yana yapacaksınız.

Meşe ve Siyahın Ahengi

yeni kilim mobilya tv üniteleri prestige

Ürün gamına kısa bir süre önce yer almaya başlayan Prestige tv ünitesi , önümüzdeki yılın mobilya trendine uygun olarak tasarlanmış. Meşe ve siyah renk kombinasyonu ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran bu ürün, tasarımıyla da oldukça ilgi topluyor. Minimalist bir çizgi, modern bir duruş ve şık görünümü ile yaşam alanınıza mobilya trendini büyük bir zevk ile yansıtacak olan bu ürünün fiyatı şuan için ₺ 1.831,00 ‘dan ₺1.349,00 indirilmiş durumda.

Kapaklarda 3D Etkisi

2021 kilim mobilya şehzade tv ünitesi

Geçmişten günümüze Kilim mobilya tv ünitesi modellerini incelediğimiz zaman, Şehzade tv ünitesi seti bir kenara, diğer tv ünitelerin bir kenara diyebiliriz. Neden diye soracak olursanız, hemen kısaca şu şekilde açıklayabiliriz. Bu ürünü diğer ürünlerden ayıran en önemli ayrıntı olarak ürünün ünite kapaklarında uygulanan 3D etkisi ile oluşturulan oyma işçiliğidir. Ürünü göz alıcı bir göz ile incelediğiniz zaman sizlerde bizim gibi bu zarif işçiliği görecek ve bize hak vereceksiniz. Görsellik etkileyici, ya peki fiyatı nedir, diye sorar gibi bir haliniz var. Hemen fiyatı da paylaşalım. Kısa bir süreliğine fiyatı, ₺4.399,00 ‘dan ₺2.999,00 indirilmiş, durumda.

Zevkinize Hitap Edecek Zarif Bir Çizgi

indirimli kilim mobilya tv üniteleri garden

Sıradaki ürün şuan için indirimde olan bir ürün. Tasarım kavramını oldukça etkileyici ayrıntılar ile birleştirip, televizyon odanızın dekorunu alışılmışın dışına çıkartacak olan Garden tv ünitesi. Ürününün çekmece kapağında yer verilen çiçek desen detayları bir taraftan ürünün tasarımını zarif bir şekilde etkilerken bir taraftan da odanızın dekoruna bahar atmosferi oluşturuyor. Fiyatı mı ? ₺3.436,00 ‘dan indirilip ₺2.349,00 satışa sunulmuş.

Çarpıcı Bir Tasarım

en uygun tv üniteleri kilim mobilya kaşmir tv ünitesi

Son olarak bir de Kaşmir tv ünitesini inceleyerek bugünkü konumuzu sonlandıralım. Yalın ve şıklığın bir arada olduğu bu ünite, televizyon odanıza bambaşka bir yorum katmaya hazırlanıyor. Ürün bünyesinde bulundurmuş olduğu mobilya renkleri arasında oldukça popüler olan antrasit gri ile odanıza zarif bir estetik katarken ahşap dokusuyla da odanıza sıcak bir dokunuş yapmakta. Çarpımızı tasarımı ile göz dolduran bu ünite, fiyatıyla da bütçenize oldukça hitap ettiğini düşünüyoruz. Bu ürün şuan için ₺1.199,00.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2021 kilim mobilya şehzade tv ünitesi 2021 Kilim Mobilya Tv Ünitesi Modelleri için yorumda bulun

    2021 Kilim Mobilya Tv Ünitesi Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2021 Kilim Mobilya Tv Ünitesi Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.